Horúca

Poraďte auto do 20 000 EUR, najlepšie kombi a nejazdené

Zobraz úvodný príspevok
Čauko, viem, že toto je fórum o bývaní, ale tak automobil hádam aspoň okrajovo súvisí s bývaním :) Celý život žijem v tom, že striedam kadejaké šupné staré auta a každý rok kúpim nejaký črep za dvojku a potom banujem, že sa rozpadáva. V podstate som mal za 30 rokov života viac áut jak frajeriek :D Každopádne, už ma to nebaví a som ochotný ísť radšej do nejakého leasingu a zobrať nové auto, kým nám EU ešte úplne nezakáže spaľovacie motory. Problém je ten, že neviem čo vybrať. Tie ceny dnes sú neskutočné, o tom potom, ale čo to za hovienka sa dnes vyrábajú? Okay, pôvodne som vôbec nechcel žiaden turbobenzín a 1.0 hovienka som ani nepovažoval za motory. Som však ochotný ísť do 1.0 turba, lenže ani tam moc nenachádzam to, čo hľadám. Takže otázka - čo hľadám? Auto vhodné pre rodinu. Mám ženu, dve deti a psa. Ideál, ak by to bolo kombičko, alebo aspoň kus väčší kufor. Proste chcem tým povedať, že také vysávače ako picanto a i10 a pod. pre mňa nie sú vhodné. Palivo benzin, alebo benzin plyn. Kruťak by som chcel aspoň 200. Potrebujem auto, na ktoré keď šliapnem, tak to proste ide a nie že sa mu musím prosiť na trojke do kopca devedesiat. Úplná topka by bola, keby to malo pamäťové sedačky, to som mal v jednom mojom mondeu. Bolo to super, že keď som si svojim kľučom otvoril ja, tak sa mi naštelovali zrkadla aj sedačka a keď si otvorila žena, tak sa naštelovali jej. Proste sadneš a jazdiš a nie 10 minut štelovať zrkadla a sedačku a všetko... Ostatné požiadavky ani moc nemám, ešte akurát chcem manuálnu prevodovku, ideálne 6 stupňovú. Reči o tom, že automaticka je super si nechajte pre tých, ktorých to zaujíma, ja som si skúsil a viem, prečo chcem manuál. Proste tak to je, tak sa s tým prosím nezdržujme. Ďakujem za pochopenie. No a bolo by super, keby bola kus vyššia verzia, teda aby som v roku 2023/24 bol schopný aspoň zadné okná otvárať elektricky (tempomat, dažďovy a svetelný senzor sú príjemné benefity pre mňa). Ekologia mi je ukradnuta, no a čo. Idealne, ak by to nemalo ani štart stop. Ale to už asi dnes nie je možné... Rozpočet mám samozrejme čo najnižší. Chcel by som vliezť do 20k Zatiaľ čo som pozeral, tak: Seaty, hyundaie, fordy, kie vylučujem. Kde by mi to vychádzalo cenovo, tak tam sú že 56kW a kruťak 117Nm pri 4200 otačkach (akože wtf... to aj na motorke mám lepší kruťak) Renaulty, pežoty, citroeny vylučujem, lebo sú to francúze a s tým nechcem mať nič spoločné. Tiež viem prečo, nepotrebujem presviedčať. Fiat, mitsubishi, honda, VW - nemajú nič v mojej cenovej hladine Škodovky - tu by som sa možno vedel stotožniť s fabiou 1.0 a 81kW verzia má aj 6 stupeň mechaniku, aj je to benzin, aj má 200 kruťak. Len neviem, aký to má kufor. Suzuki - Vitara by možno mohla splňať moje požiadavky Lada Xray - na počudovanie ruska Lada vyzerá super, výkon 91, kruťak cez 200. Len sa teraz kvoli embargu asi nebude dať reálne zohnať. Dacia duster motor TCe 130 má kruťak krásnych 240Nm. Len marhy nepíšu pri jakych otáčkach (bo keď to bude pri 6000, tak nech si nechajú...) Vedeli by ste prípadne odporúčiť ešte nejaký podobný automobil? Upozorňujem, že nemám záujem o jazdenky, už fakt nie. Ani o pokračovanie leasingu a podobné prkotiny. Max som ochotný ísť do predvádzacieho vozidla, ak bude mať do tých 15-20k najazdené. Ďakujem
Odpovedať
@arcticcode Toyoty ste nepozerali? Corolla napr. Ale nie som si istá cenou, či sa vojdete do limitu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od tzar:

@arcticcode Pri tomto rozpocte a poziadavke kombi…
@tzar kuga som tiez veru kukala,pekne aj z vonku aj zvuntra.Take aj vecsie vyzera,nie ako fabia klasik malaaa.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od didaa13:

@arcticcode Toyoty ste nepozerali? Corolla napr. …
@didaa13 Corolla nemá kruťák aspoň 200Nm v žiadnom z motorov a cenovo je myslím ajtak cez 25000. Kuga 1,5 je fajn auto ale stojí cez 25000.
Odpovedať
..ešte je tu menej známa značka ,ktorá prišla na SK ,ale vyrobené -Made in China /ale to asi nechceš/ ,ale len pre info: https://dfmotor.sk/cenniky-a-katalogy/ ..... momentálne jazdim na Dacii Duster 1.0 79kw -Benzin+LPG nabehané za 3 roky cca 100 tisic ,nebol nejaky vážny problém a cena LPG 0,70 Eur... .....pri rozpočte do cca 20 tisic by som sa nebál a išiel znova do Dustera resp. Joggera s LPG ,pri cene BA 95 a LPG je predsa rozdiel viditeľný ..... tak veľa štastia : )
Odpovedať
Vzhľadom na Vaše požiadavky a nereálnu cenu by ste mali naďalej zostať pri ojazdených automobiloch, alebo znížiť nároky/zvýšiť cenu.
Odpovedať
Ešte pred takými dvomi rokmi by bol väčší výber, autá šli hore. Napr. toyoty o cca 30% čo tak sledujem.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od arcticcode:

Čauko, viem, že toto je fórum o bývaní, ale tak a…
@arcticcode kombináciu všetkého požadovaného v jednom vozítku asi este nevyrobili. Mame insigniu combi cosmo 2012, diesel, manuál. Tento rok výmena bŕzd. Inak žiadne opravy, šľape ako hodinky a to sme kupovali auto po 4 ročnom firemnom leasingu. A keď sklopíš zadné sedačky, odvezieš čo chceš...od dosiek po komplet výbavu na 5 dňovú rybačku.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od mato981:

..ešte je tu menej známa značka ,ktorá prišla na …
@mato981 donfeng nema nic rozumne v ponuke... tie pseudo SUV niesu velke a su podobne drahe ako overene europske znacky... ;) Jo, veru pri jeho rozpocte by mal pozerat asi fakt len po dacii... to by mu mohlo vliezt do rozpoctu aj s rozumnou vybavou.... Aj ked dnes by som uz nove auto s manualom fakt nekupoval 🤦‍♂️ a automat za tu cenu novy nezozenie 😜
Odpovedať
Niekto @pier ti tu radil Hondu Crv za 17. Myslím ze nič lepšie nezozenies
Odpovedať
Kamarat ma teraz v robote novy 7-miestny Jogger lpg a je prijemne prekvapeny. Chod sa previezt a uvidis. Nesplni asi vsetko, co pozadujes, to ale nesplni ziadne nove auto v danej cene.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od yokel36:

Niekto @pier ti tu radil Hondu Crv za 17. Myslím …
@yokel36 Kde majú CRV za 17?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od arcticcode:

Čauko, viem, že toto je fórum o bývaní, ale tak a…
@arcticcode Mam na predaj bmw 3, kombi F31, cierna, 2l motor, 130t km r.v. 2013. Ťažné, veľká navi, dve sady pneu, sada novych brzd. Nevyužívane.
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od zipsuliak:

@mato981 donfeng nema nic rozumne v ponuke... tie…
@zipsuliak Automat nechcem, ani keby som zohnal. Písal som to hneď v prvom príspevku...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od bigjamajko:

Kamarat ma teraz v robote novy 7-miestny Jogger l…
@bigjamajko Idem ešte pozrieť rozdiely medzi jogerom a dusterom. Zbytočne obrovsku kravu zas nechcem. Deti ďalšie neplanujeme :D
Odpovedať
klasika, zlate oci a skoncis v jazdenom rumunovi alebo fabci 😂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od arcticcode:

@bigjamajko Idem ešte pozrieť rozdiely medzi joge…
@arcticcode este je otazka ako velmi ti to nove auto ponahla. Duster ma prist 2024 s novou generaciou, cakam len na to a planujem ist do kupy 😄 musim povedat ze od posledmej generacie (facelit 2. Generacie) vyzera fakt k svetu nie uz ako lacny pribuzny. Detto aj ostatne modely Dacie, konecne si rumuni makli aj na dizajne.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sousedekovci89:

@arcticcode este je otazka ako velmi ti to nove a…
@sousedekovci89 Neverím, že nový Duster bude do 20litrov.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sousedekovci89:

@arcticcode este je otazka ako velmi ti to nove a…
@sousedekovci89 Zvonku ano, vnutri stabilne na hovno. Vrzgajuce plasty, fugy medzi dielmi, priserna tkanina na podlahe, nelogicke rozmiestnenie tlacidiel... Proste je to stale lowcost shit... viem o com hovorim, na male ksefty mam dokkra a na dustri som spravil tak 200k a bolo to strasne.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od toky1:

@sousedekovci89 Neverím, že nový Duster bude do 2…
@toky1 aktualne zacina na necelych 16 litroch v zaklade predpokladam ze bude zacinat na cca necelych 18 litroch, otazka co bude nove mat v zaklade kezde sa aj ten vzdy rozrasta a co povazuje kazdy za "musthave" v aute. Aktualnu generaciu Dustera som mal vyhliadnutu za cca 18 tisic v paradnej vybave (vsetko co ja mam za musthave) aj s priplatkovou farbou a 1.0 LPG motorom.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@sousedekovci89 Zvonku ano, vnutri stabilne na ho…
@kejsix to si stihol na tom facelitovom? 😉
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sousedekovci89:

@kejsix to si stihol na tom facelitovom? 😉
@sousedekovci89 Nie, ten faceliftovy ma sused, takze bola moznost sa previezt (poziciavame si auta napr. kvoli servisom, mame dobre vztahy) a interier je rovnako odjebany. Vonok samozrejme modernejsi.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sousedekovci89:

@toky1 aktualne zacina na necelych 16 litroch v z…
@sousedekovci89 duster s jednolitrom a ešte aj LPG? Úprimnú sustrasť. Na tak ťažké auto minimálne obsah 1,3-1,5l.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@sousedekovci89 duster s jednolitrom a ešte aj LP…
@megdesign neviem ci vies ale prevadzkova hmotnost dusteru je 1300 kg a ten motor ma na lpg vykon 100 koni od 4500 otackok a 170 Nm od 2000 otacok. Ten motor to v pohode da. Ja mam na i20 prevadzkovu hmotnost 1130 kg priblizne a moja atmosfera 1.2 ma 84 koni pri 6000 otackach a 118 Nm od 4200 otacok a uplne to na to auto 99% casu staci.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sousedekovci89:

@megdesign neviem ci vies ale prevadzkova hmotnos…
@sousedekovci89 Ja Ti niečo poviem.... môj strýko v niekdajšom Západnom Nemecku sa vyučil v Mercedese a celý život tam aj pracoval. Vypracoval sa ma šéfkonštruktéra. Keď som bol u neho krátko po revolúcii na návšteve,ctsk som mal Hodnú CRX, objem motora 1,6l a výkon 160 PS. Môj strýko mal Mercedes s objemom motora 3l a výkon 80 PS. Tak som sa mu smial, že auto veľká krava a má len 80 PS a moja Honda má raz toľko. A vtedy povedal pamätnú vetu- Hubraum kanst du nicht ersetzen. Čo v preklade znamená, že objem nemôžeš nahradiť. A to platí aj dnes a bude platiť stále. Dacia Systém, s objemom motora 1l, výkonom 100PS a k tomu 3-oj valec, tak to rovno zabudni. Ešte jedno porovnanie. Mal som súčasne dve dodávky. Citroen Jumper 1,9 diesel 51 PS a Ford Transit 2,5l tiež 51 PS. Pri ceste s 2,5 litrový Transitom z Ba do Za som v Ba zaradil 5-ty prechodový stupeň a na ten som došiel až do Za. Na Jumpri s 1,9 litrový motorom som si skoro ruku presilil, lebo celú cestu aj pri najmenšom stúpaní som radil 5-4-3 a potom zase 3-4-5 a zase 5-4-3.... Proste objem motora je dôležitý. A o životnosti takého litrového motora, ktorý pracuje na hranici možností ani nehovorím.
Odpovedať
cize ak by som to zhrnul, tak hladas cisto nove auto, kombi, do 20tisic, nie so zakladnym motorom (lebo krutaaaak) a hlavne si vylucil si 80% znaciek, ktore by to aspon teoretickym ohli splnit, lebo... normal som musel pozriet kedy vznikla tema, ci v 2020 alebo kedy :) kazdopadne aby som nebol uplne offtopic, na zaciatku roku som riesil podobne zadanie, akurat nebola podmienka nove, ale 2-3 rocne a nakoniec som aj tak skoncil na cene skoro 28tisic za noveho nissana... Normalne kombi vozidla su uz total nedostatkovy tovar
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@sousedekovci89 duster s jednolitrom a ešte aj LP…
@megdesign jazdil si Dusterom s 1-litrom+LPG? stačí mi odpoved ANO -NIE 🚕 vopred ďakujem za odpoveď .
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od chinatech:

@sousedekovci89 Ja Ti niečo poviem.... môj strýko…
@chinatech Pokaziť sa môže hocičo bez ohľadu na výkon atď. Mne sa poondial na 105tisíc km citrón picasso 66kW 1,6HDi s turbom a priamym vstrekom bez DPF aj corolla 1,6Valvematic s nepriamym vstrekom bez turba 97kW na 150tisíc. Vozilo sa mi dobre v obidvoch. Rozdiel bol v tom, že citrón opraviť nedokázali ale corollu hej. Kúpil by som znova toyotu? Neviem, kupoval som ju s tým, že toyoty sa nekazia. Asi by som sa sústredil na to, aké auto mi sedí a nie na povesť o trvácnosti či nekazivosti značky.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od chinatech:

@sousedekovci89 Ja Ti niečo poviem.... môj strýko…
@chinatech akurát dnes sa objem nahrádza turbom, o 3 valcoch sa toho popísalo niekedy celé básničky, dnes tak zvýšené otáčky pri voľnobehu, napr. prepracovaný TCE ktorý používa i Mercedes, Renault, Dacia, vhodný tak do mesta na nákup ,ale pre 4 dospelé s plným kufrom by sa niekam cez hory plazil kazia sa všetke autá , čo ti je platné ked i tie najmenej poruchové si mal ty
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od duzu:

@chinatech akurát dnes sa objem nahrádza turbom, …
@duzu Akože je to podľa mňa v poriadku pokiaľ to auto bude jeho majiteľ práve na to využívať, nie? Ak niekto najazdí 90% km po meste 9% okresky a 1% diaľnice tak nutne pre neho nemá zmysel kupovať X6 s trojlitrovým dízlovým agregátom. Nevravím, že takých majiteľov nieje plno na svete ale racionálna kúpa to podľa mňa veľmi nieje. Je to skôr kúpa "keď ju miluješ, nieje čo riešiť".
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od toky1:

@duzu Akože je to podľa mňa v poriadku pokiaľ to …
@toky1 asi tak ,pre mňa je zas diezel traktor, ale turbo chválim ked ťa oprie do sedadla niečo nové občas pozriem napr. Auto bild New...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?