Žalúzie vs. rolety den/noc cena?

Zobraz úvodný príspevok
Viete mi prosím povedať aký je cenový rozdiel medzi klasickými interiérovým žalúziami a roletami deň noc? aspoň približne. Dávam si dokopy pre a proti a nejak sa neviem dopátrať k cenám so všetkými komponentami. Ak máte nejaké kalkulácie tak sem s nimi 🙂 ďakujem pekne
Odpovedať
1
6
7

Odpoveď na príspevok od lvza:

Ahoj Rozdiel je ako u krajčirky baby viete (Na mi…
@lvza Hej presne, ono to tak funguje pri vsetko, ci sedacky, ci to sitie oblecenia napriklad, ale rovnako aj nabytok a aj to tienenie. Ked chce niekto kupovat takto mnozstevne vyrabane veci, tak treba pocitat s tymi "obmedzeniami".
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od huliana:

@lvza Hej presne, ono to tak funguje pri vsetko, …
@huliana Tak niekomu je jedno, vieš ako. Hlavne aby niečo bolo. Len potom už keď to nebude fungovať tak ako má, tak sa bude sťažovať, ale nadarmo 💁
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lucciinkka:

@huliana Tak niekomu je jedno, vieš ako. Hlavne a…
@lucciinkka tak ale aj z toho hladiska je potom dobre to riesit s nejakou serioznou firmou, ze keby si potrebovala aj nieco dodatocne. vies, ze ti nesedi nieco na montazi alebo tak, no na koho sa potom obratis. idealne na vyrobcu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od japupi:

@lucciinkka tak ale aj z toho hladiska je potom d…
@japupi Veď jasné, to takéto veci ja neobjednávam ani cez net. Aj sedačku sme kupovali v predajni napríklad. Aby sme si to mohli pozrieť, poskúšať a bavili sa s reálnym človekom, ktorý aj vysvetlí a poradí. A aj toto, že keby niečo, tak sa máš priamo na koho obrátiť.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lucciinkka:

@japupi Veď jasné, to takéto veci ja neobjednávam…
@lucciinkka nieco sa takto oplati cez net a nieco je lepsie osobne. aj ked su tie konfiguratori, ze si vies zistit aj sama cenu a tym padom si to aj objednat podla toho, co tam zadas. ale pre vacsiu istotu je asi lepsie, ked to pride vymerat rovno ten montaznik.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od japupi:

@lucciinkka nieco sa takto oplati cez net a nieco…
@japupi Tak ale keď si je niekto istý, akože myslím toho, čo si to tienenie objednáva, tak aj tak je nutné, aby to prišli z firmy zamerať?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lucciinkka:

@japupi Tak ale keď si je niekto istý, akože mysl…
@lucciinkka veď to je jasné, to sa vieš s predajcom na všetkom dohodnúť. pochybujem, že by bol niektorý taký, že by ťa vyslovene nútil k tomu, aby si len dala rozmery, aby to on mohol zadať do výroby.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od prvosienka5:

@lucciinkka veď to je jasné, to sa vieš s predajc…
@prvosienka5 Tak nutil, to asi nie, ale vsak su na to navody, aby si vedela ako si to mas aj sama pomerat. Akoze to, ze ja by som to tak nerobila, to je druha vec, ale ten navod ta prevedie pekne krok za krokom a nemas na tom co pokazit.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lucciinkka:

@japupi Tak ale keď si je niekto istý, akože mysl…
@lucciinkka ked si si neni ista, tak jasne. ale podmienka to vsak nie je. nam aj znamy hovoril, ze su kadejake navody na to. ale ja by som si netrufla sama na take nieco. a isto nie som sa, stavim sa 😀
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od japupi:

@lucciinkka ked si si neni ista, tak jasne. ale p…
@japupi Akože ja by som pomerala v pohode, len by som si nebola istá na sto percent, či je to správne aj keby niekto pri mne stál a kontroloval ma. Lebo keby potom niečo prišlo a nepasovalo by to, tak koho by to bola vina? No jedine moja a to by som si na triko nevzala.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od huliana:

@prvosienka5 Tak nutil, to asi nie, ale vsak su n…
@huliana toto som už zachytila, ale neviem, ja sa bojím všetkého takéhoto, čo by som mala sama do domácnosti pomerať a podobne. takže buď to vymeria niekto iný alebo neviem 😀
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od prvosienka5:

@huliana toto som už zachytila, ale neviem, ja sa…
@prvosienka5 Neboj sa nic, uplne tomu rozumiem, ja by som si na niektore zalezitosti tiez sama netrufla. Ale tak vsetko sa da nejak vyriesit, nejaky rodinny prislusnik alebo znamy by ti s tym isto pomohol. Pripadne je stale moznost oslovit nejaku firmu.
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od lucciinkka:

@japupi Akože ja by som pomerala v pohode, len by…
@lucciinkka uz ako ty uznas za vhodne 😀 len som spomenula teda, ze aj takato moznost 😇
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od japupi:

@lucciinkka uz ako ty uznas za vhodne 😀 len som s…
@japupi Veď jasné, však ja som nijak neútočila alebo čo. Je toho veľa možností pri samotnom tienení aj pri montážach, tak možno preto to tak beriem. Vieš, že každé treba nejak trošku inak alebo čo.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lucciinkka:

@japupi Veď jasné, však ja som nijak neútočila al…
@lucciinkka práveže by som povedala, že zase také rozdiely v tom nie sú. ono skôr máš pri niektorom tom vnútornom tienení viacej možností, ako sa dá namontovať. pri deň a noc sa to aj tu tuším riešilo. ak nie v tejto diskusii, tak to bolo v inej.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od prvosienka5:

@lucciinkka práveže by som povedala, že zase také…
@prvosienka5 Tiez sa mi mari, ze to bolo tu spominane. Ale vsak to zase nie je take tazke si zistit aj na nete, ked si to das vyhladat. Uz som ale viackrat zachytila, ze boli ludia vyslovene proti tomuto druhu tienenia, ze lebo potom neotvoria okno a neviem co. Ale zakazdym sa to da nejak vymysliet predsa.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od prvosienka5:

@lucciinkka práveže by som povedala, že zase také…
@prvosienka5 Máš pravdu, aj iné druhy sa dajú. Mne je to sympatické, keď sa to dá tak namontovať, že aj keď dáš potom prečo to tienenie, tak neostanú žiadne dierky v tom ráme okna. Nie ako po žalúziách. To potom aj keď chceš nejak zamaskovať, stále to tak už ostane. A zase okná kvôli tomu asi meniť nebudeš.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lucciinkka:

@japupi Veď jasné, však ja som nijak neútočila al…
@lucciinkka to je podla mna jasne. akoze ono ked su to raz rolety, tak asi velke rozdiely v tom nebudu. dolezite je to, ako to vo finale ukaze na okne 😋
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od japupi:

@lucciinkka to je podla mna jasne. akoze ono ked …
@japupi Nemusis cakat na finale, da sa to aj dopredu vidiet. Existuju vizualizacie a kadejake programy a aplikacie, kde ti to zobrazi na okne.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od japupi:

@lucciinkka to je podla mna jasne. akoze ono ked …
@japupi pozrite si stránku Kvalitnetienenie.sk. Rolety deň a noc sú vo viacerých prevedeniach - s montážou na stenu/strop/na rám okna. Podľa toho sa odvíja cena. V prípade záujmu Vám spravíme ponuku na mieru.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kvalitnetienenie:

@japupi pozrite si stránku Kvalitnetienenie.sk. R…
@kvalitnetienenie dakujem za ponuku, my vsak rolety den a noc mame, robila nam ich firma isotra, ktoru som aj davnejsie spominala a odporucala. nam rolety vyhovuju a neplanujeme ich menit 🙂
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?