Skúsenosti s firmou CeramicHouse 2022

Profilova fotka
Ahojte, zaujala ma možnosť výstavby keramického domu, ale na internete je veľmi málo možností. Našiel som stránku ceramichouse.sk , je prehľadná a je tam všetko, čo potrebujem vedieť, ale neviem nenašiel som zatiaľ žiadne dôveryhodné recenzie na tú firmu, akurát som zistil, že zmenili meno, pravdepodobne zo Silicate World a z diskusii o tej firme mám zmiešané pocity. Takže budem vdačný za recenzie ceramic house za posledné roky, ďakujem.
Odpovedať
Zdravim. My aktualne s nimi staviame. Vsetko ide ako po masle. Ico je ine, nie je to ta ista firma.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Nezmenili meno, pôvodnú firmu aj s dlhmi premenovali a uspali a vytvorili si novú firmu. A skúsim hádať čo sa stane zase o pár rokov..
Odpovedať
Tiež si myslím, že už mali dosť poškodenú povesť tak tie firmy predtým ututlali a začali odznova, možno teraz začali robiť prácu aj poctivejšie ale čo som videla cenové ponuky tak ani z nich nie je zrejmé začo vlastne zaplatíte...
Odpovedať
Môj osobný názor je že by som bol opatrnejší pri všetkých firmách v pozadí ktorých je pán architekt Juraj D a všetko si radšej 2x overil.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
To je tak keď ľudia nehľadajú na firmu recenzie....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Keby ste niekto plánovali stavať keramický dom, máme ho práve v štádiu hrubá stavba. A máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať. Od firmy ceramic houses, Lučenec. Pozdravujem vás, Erika.
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den. my mame domcek od ceramic housesu postaveny a dokoncujeme si ho svojpomocne. ziadne problemy sme nemali a ani sme na nich nedostali negativne recenzie. tieto vymyslene na modrej streche nepocitam.
Odpovedať
Profilova fotka
@erika_rika a ste spokojní? My rozmýšľame, či len holostavbu alebo dom na kľúč. Radšej by sme dokončili s domácimi ľuďmi len sa obávam kvality. Pri živnostníkoch to možno bude lacnejšie ale nadlho.
Odpovedať
@andibe tak sem daj foto domu ak nie je vymyslený
Odpovedať
@houberto my sme mali exteriér na kľúč. Dokončili nám ho do 2 mesiacov a medzitým sme si už aj interiér začali.
Odpovedať
Profilova fotka
@houberto napíšem vám správu.
Odpovedať
@jakub_ondruska písala som vám správu
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@peter977 co konkretne by ta zaujimalo? cely dom? niektora strana? alebo? ak mas realny zaujem, tak daj vediet a poslem do IP, nemam s tym problem, uz som parkrat takto posielal.
Odpovedať
Profilova fotka
My máme keramický dom a sme maximálne spokojní so všetkým.
Odpovedať
@kliepa od akej firmy máte dom?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@marcod Dobrý deň prajem. Prosím pekne, v dome už bývate? Ako ste spokojní?
Odpovedať
My sme uplne spokojni. Nemenili by sme keramický dom za nic. Spolupraca s ceramichouses bola tatktiez v poriadku.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme postavili dom s ceramichouses minuly rok a spokojnost so vsetkym. Treba menej stresovat, byvanie je na paradu.
Odpovedať
Dobrý deň Ako je s reklamáciou ak prídu panely poškodené? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pozdravujem, zapiste do stavebneho dennika a poslite emailom. Nam mensie poskodenia, ktore sa stali asi pri montazi opravili hned.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?