Kuchynská linka

Ahojte som tu nový aká je primeraná cena za kuchynskú linku klasická rovná 2.68m bol som v mobelixe a tam mi dali že 4400€ a 5800€ aj spotrebiče za koľko máte vy v roku 2023-24 cenu lebo takto vychádza 480€ jedna skrinka 🤦. Klasika myčka stavaná rúra s trubou a varná doska indukcia
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od misulko999:

Ahojte som tu nový aká je primeraná cena za kuch…
@misulko999 prestrelene ceny skuste radsej nejakeho stolara. Casto krat sa stretavam s ludmi co si daju aj z decodomu a ked im poviem cenu ja ako stolar tak to vyjde lacnejsie.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od miro107:

@misulko999 prestrelene ceny skuste radsej nejake…
@miro107 aj som si myslel ze ta cena je pre strelená brutálne.
Odpovedať
Prestrelene strašne...teraz mi dokončil linku stolár, rovná cca 4,5m + ostrovček cca 2m ( iba ako pracovná doska s úložným priestorom), bez spotrebičov 2700€, ostatné som kupoval ja drez, spotrebiče, digestor, avsak v cene bolo zapojenie všetkého.
Odpovedať
to co je na foto maximalne tak 1500-2000 so spotrebic. v tej najlacnejsej variante, to jest katalogove skrinky co maju ... - zalezi ale aj ake spotrebice, resp zalezi co ste zvoli za dvierka a vysuvy ale samotne skrinky tak do 2000 vseobecne, napr. xxl lutz mava "50%" a pod obchody tiez ...ale mne napr. tu istu kuchynu co som mal od trenabu v danej dobe za 2700e nacenili po zlave na 12500 :D, ja ze, to je pred zlavou, oni ze uz po ...dakujem a polozil som ...
Odpovedať
Profilova fotka
Cca 1900e aj s montazou ked je stolar do 50km zo standartu s poriadnyminpantami a vysuvmi. Bez spotrebicov
Odpovedať
Tak sa ešte popozerám po okolí
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od misulko999:

Ahojte som tu nový aká je primeraná cena za kuch…
@misulko999 O akú sériu kuchyne z toho Mobelixu sa jedná, keď píšeš o cene cca 1600€/bm, bez spotrebičov??? Také nič tam nemajú...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@misulko999 O akú sériu kuchyne z toho Mobelixu …
@frantisekca To bolo že oni na plánujú zadarmo tak som si dal naplánovať nieje nikde v katalógu
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od misulko999:

@frantisekca To bolo že oni na plánujú zadarmo ta…
@misulko999 za mňa drahá, my máme včera montovanú, celé dokopy okolo 5-6m za 6800,- eur, síce ani to nebolo najlacnejsie, ale snáď lepšia kvalita
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od misulko999:

Ahojte som tu nový aká je primeraná cena za kuch…
@misulko999 Vraj su fajn ceny za linky v Siku ked maju akcie -50% na kuch. linku. Robia tam nemecke Nobilia kuchyne ktore maju fajn hodnotenia a pri tej zlave je cena vraj top. Vravel mi to kamarat co stavia domy a odtial brava linky. Ja mam nacenenu U linku 2,5x3,15x3m u stolara bez spotrebicov na 6800s DPH aj s dopravou a montazou.
Odpovedať
Profilova fotka
kludne si porovnaj cenu aj s ikeou - konfigurator ti vypluje cenu, ked si linku vyskladas, ide to celkom lahko. Vies si porovnat aj s nejakymi hotovymi sektormi v decodome napr. Mne sa za taku malu linku zda cena vysoka, plus za spotrebice 1400? Ak popozeras alzu, datart a ine e-shopt, urcite najdes aj lacnejsiu verziu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?