Rodinný dom a priečky z Certisu

ahojte vsetci, vie mi niekto poradit ohladom stavby nielen rodinneho domu ale aj priecok z CERTISU? poradte mi, zareagujte.všetky za aj proti su vitane ;-) :-) ;-) :-)
Odpovedať
gangy ja ososbne s nimi skúsenosť nemám, ale na upresnenie tvojej témy - máš na mysli cementotrieskové dosky CETRIS?
Odpovedať
ano presne tak, cementotrieskove dosky :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Profilova fotka
je to jeden z najhorších materialov z akým sme pracovali.na priečky pod sádrokarton alebo ako povrch?tento mat. mám asi najväčšiu rozťažnosť a veľmi reaguje na zmenu teploty. :-( pred pár rokmi sme toho ,,výhodne nakúpili,,tiež pôvodne na priečky,ale nakoniec sme to použili na podlahy a tam je tiež vidieť ako to pracuje od nulovej diletačky až po 8mm na tabulu.treba dokonca použiť špec.šroby aby doska mohla pracovať a to isté platí aj o podhľadoch. :-( ale treba vyskúšať. :-) @gangy
Odpovedať
Profilova fotka
Súhlasím s matko101112, aj keď Cetris dosky viete kúpiť už aj v rôznych povrchových úpravách, výrobca stále nedokázal zabezpečiť objemovú a rozmerovú stálosť pri zmenách vzdušnej vlhkosti. Rovnako je aj problémom následná aplikácia ďaľších vrstiev, napr. lepenie obkladu,...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?