Vírivka

Na Jar plánujeme urobiť si taky relaxačný kútik s virivkou do rohu záhrady. Keďže máme záhradu malu a tam kde chceme urobiť relaxačný kútik je ešte aj el.stlp hľadám nejaký peknu inšpiráciu s takýmto kútikom v záhrade:)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od tinka2109:

Na Jar plánujeme urobiť si taky relaxačný kútik s…
@tinka2109 na jednej strane to bude výhoda, ak je EM na hranici pozemku, blízo prívod na čerpadlo i tepelné čerpadlo na ohrev vody, akurát treba nejako zamaskovať stlp, napr. nejaké maľby, alebo prívod zemou, čo je niekedy nákladové oproti stlpu, na stlp dať závesný kábel, nie holé vodiče bez izolácie
Odpovedať
Profilova fotka
https://www.kondela.sk/bytove-doplnky... odporúčam :) 👍️
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od vstavki:

https://www.kondela.sk/bytove-doplnky-virivky/ od…
@vstavki dala si nepovolenú reklamu , tu to môže len ten kto si platí PRO
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od duzu:

@vstavki dala si nepovolenú reklamu , tu to môže …
@duzu toto je nepovolena reklama? ved len dala link na virivku s ktorou ma zrejme skusenosti a odporuca ju.
Odpovedať
50 eur mesačne za elektriku
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od emiliee:

@duzu toto je nepovolena reklama? ved len dala li…
@emiliee neviem ako tebe, ale mne tam neukazuje ziadny konkretny produkt.naozaj to tym posobi ako reklama na obchod.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sousedekovci89:

@emiliee neviem ako tebe, ale mne tam neukazuje z…
@sousedekovci89 ja keď to otvorím tak mi pekne ukáže nafukovacie vírivky a príslušenstvo k nim. švagriná si tiež objednávala z kondely vírivku a všetko k nej potrebné tam našla. my máme od nich nábytok takže tiež by som odporúčala tento obchod. @tinka2109 k vírivke sa tam dá dokonca zakúpiť aj taký "iglu" prístrešok ;)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od cippka:

@sousedekovci89 ja keď to otvorím tak mi pekne uk…
@cippka cize znova opakujem asi som to nenapisal dostatocne jasne: ziadny konkretny produkt. Co je svojim sposob reklama v style: nakupujte tuto v tomto obchode. Ja napriklad som objednaval z kondely viackrat, ale dopadlo to premenlivo asi tak 50:50. Ale viac uz od nich nabytok nechcem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?