Viete, aký to je druh rastliny?

Profilova fotka
Vie niekto, o aký druh rastliny ide, prosím?
Odpovedať
vyzera to na nejaky druh rozchodnika
Odpovedať
rozchodnik skalny
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 ďakujem Zita. Rastie to voľne pri vlakovej stanici. Chcela som si z toho odkopnúť, len som sa obávala, aby to nebola nejaká pliaga. Takže vyzerá, že v pohode :)
Odpovedať
@jancaba rastie to ako dive ale zas nie je to ziadna invazna burina, A nemusis odkopavat. Staci otrhat, mierne zahrabat a ono sa uz o seba postara. Idealne je to tam, kde nie cas a pristor na opateru.
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 super. Vďaka
Odpovedať
Neodporucam!!! my s tym doma mame len problemy, rastie to ako dive, rozsiruje sa to poc elom travniku a nevieme sa toho zbavit ani totalnymi herbicidmi. Nasadili sme malu rastlinku do roha pozemku, teraz to rastie uz aj 15 m od tohto miesta a stale pribudaju dalsie. Myslim ze toto ked si date na pozemok, neskor velmi olutujete
Odpovedať
@milan_vt ja to mam nasadene na svahu pod plotom a parada. Burina nerastie, kosit netreba a vyzera to celkom dobre. Je tam celkom dost rozchodnikov a nic lepsie som na to miesto nenasla
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?