Potápnik obrúbený

Dobrý večer, V novom bazéne nám pláva potápnik. V lete ma aj tak akokeby pohryzol uz sme ich veľa vybrali a stále sa tam ďalšie vynoria. Viete prosím ako sa ich zbaviť? Ďakujem 🙏
Odpovedať
@1vitito1 Vykopať nový bazén.
Odpovedať
@jean2 tak to určite. Nejaké riešenie určite existuje.
Odpovedať
Profilova fotka
@1vitito1 máš dve možnosti: 1. vyloviť a odniesť do nejakého rybníka 2. zabiť Ak ho vylovíš a odnesieš ho niekam preč, má krídla... vráti sa do bazénu. Je to ale celkom užitočný tvor ktorý požíva vajíčka a larvy komára 🙂 Takže AK, tak do rybníka či potoka sním 🙂
Odpovedať
Suhlasim s Ddominik Galaba ako ine moznosti nemas
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
Ahojte. Poradili ste si nakoniec s potápnikom? 🪳 Je to obdivuhodný tvor, ale v bazéne by ma nepotešil 🤔Pripravila som preto pre vás postup, ako ho chytiť a čo s ním potom urobiť. A pridala som aj niekoľko zaujímavostí o jeho živote ➡️https://www.modrastrecha.sk/magazine/potapnik-v-bazene-a-vsetko-co-by-ste-o-nom-mali-vediet/
Odpovedať
Profilova fotka
tiez sme ich jedno leto lovili kazdu chvilu. a zacali sme bazen zakryvat zakazdym, ked v nom nikto nebol. stacilo to, co som akoze mega rad, ze to bol takyto jednoduchy pripad.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od nemcek:

tiez sme ich jedno leto lovili kazdu chvilu. a za…
@nemcek niekedy sú tie najjednoduchšie riešenia najefektívnejšie. Ja osobne by som ale asi umrela strachom 🤣
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od denisa_hajdukova:

@nemcek niekedy sú tie najjednoduchšie riešenia n…
@denisa_hajdukova Ani nehovor, so strachom v ociach by som liezla do toho bazena aj keby bol uz uplne cisty, aj to by som cely cas este trpla 😀
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?