Poradte v BA a sirsom okoli kvalitne zahradnictva

Viete o nejakych dobrych zahradnictvach ktore maju siroky vyber ako kvetin tak aj okrasnych drevin?
Odpovedať
zahradkarstvo Drab v Bernolakove je fajn, na vzrastle dreviny Plantago, Velky Biel
Odpovedať
ono je to velmi diskutabilne, mozno budem za to kritizovany, ale mame radi obi v trnave ... :) potom napr plantex ... zalezi co zhanas ... my vacsinou ked ideme okolo nejakeho, zastavime, pozrieme aktualnu ponuku a ked tak kupime alebo ideme dalej ak vies, ze chces "100 tuji" pozro ponuku online a tak vyber ... uz davno neplati napr ako boli hobby obchod, ze idem kupit vrtacku a tam mali naj cenu ... velakrat som uz kupil najlacnejsie oproti online napr v hornbachu alebo bauhause ... napr jarna akcia stroj, nabijacka a baterka vysla bezkonkurencne najlepsie a aj nizsie ako inde ...
Odpovedať
V Stupave je jedno celkom fajn
Odpovedať
Flora centrum Kvetoslavov - absolutne najlepsie zahradnictvo v sirokom okoli ;-)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sgi320:

Flora centrum Kvetoslavov - absolutne najlepsie z…
@sgi320 tiez sa priklanam ku Kvetoslavovu, nasli sme tam vsetko, vedeli usmwrnit, vysvetlit
Odpovedať
Na vzrastle stromy Agape na Devínskej ceste
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od cina1:

zahradkarstvo Drab v Bernolakove je fajn, na vzr…
@cina1 dakujem za tip bol som pozriet v plantagu.Akoze velke to je.Ceny astronomicke za stromy a strasne vyzerali tie stromy akoze.Myslim stav stromov.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sgi320:

Flora centrum Kvetoslavov - absolutne najlepsie z…
@sgi320 zbehnem dam recenziu 😀
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od foobar:

Na vzrastle stromy Agape na Devínskej ceste
@foobar tak navstivil som odporucane zahradnictvo a mozem povedat ze som tam bol hned dva dni po sebe.Je to zatial najlepsie kde som bol.Jednoznacne topka co sa tyka okrasnych stromov.Treba mat aspon 500-3000e na strom ale tie stromy to su uz stromy.Hned by som mnou islo aj 10 stromov.Dakujem za tip Urcite som tam nebol posledny krat.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?