Plastový domček na náradie Keter

Dobrý deň. Máte niekto skúsenosti s plastovým záhradným domčekom na náradie? Aký je pevný, stabilný, čo vydrží? Potrebujeme niečo na záhradu na uloženie kosačky, náradia... Rozmýšľam nad niečím ako na obrázku . Ďakujem
Odpovedať
neviem ci je plast dobra volba pre takyto domcek. predsa len vplyv pocasia moze mat velmi zly dopad na celu kvalitu domceka.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od emiliap:

Dobrý deň. Máte niekto skúsenosti s plastovým zá…
@emiliap objednala som ho na bazénovú technológiu a vrátila som ho..na obrázku vyzerá dobre no tie steny sú len duté plasty.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od emiliap:

Dobrý deň. Máte niekto skúsenosti s plastovým zá…
@emiliap nakoniec sme vymurovali..
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od emiliap:

Dobrý deň. Máte niekto skúsenosti s plastovým zá…
@emiliap kupte plechovy, ja mam uz 9 rokov a plni co ma, farbu na streche vytiahlo slnko ale inak ok
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od abocinm:

@emiliap kupte plechovy, ja mam uz 9 rokov a plni…
@abocinm pozerala som aj rôzne plechové, aj recenzie, aj tu na modrej streche som pozerala diskusie a mnohí na plechové nadávajú že plech je veľmi tenký a napr.vietor im ich odniesol. Ak ste spokojný, viete mi prosím poradiť výrobcu, typ domčeka?
Odpovedať
Preco nie drevenny? Pri takychto rozmeroch spravy drevenny domcek na naradie hocikto.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od emiliap:

Dobrý deň. Máte niekto skúsenosti s plastovým zá…
@emiliap Ahoj, Ja mám keter darwin 6x8. a mám aj budu plechovú 3x7 Určite ti odpočúčam obydve varianty ja som spokojný za tie peniaze. Určite daj betonový základ a dobre to uchyť na kotvy dokonca ten ketter domček ma aj podlahu kde su na to vidno kruhy kde navrtaš kotvu.
Odpovedať
Teraz som riešil búdu... Poliaci bezkonkurenčná cena. Jeden telefonát, o 3 dni volali, že o týždeň dovezú, zmontujú. Montáž cca 40 minút... Keby som sa o niečo podobné snažil riešiť z dreva, plechu, tak by ma to vyšlo na minimálne dvojnásobok s tým, že by som ešte musel riešiť dopravu a montáž vo vlastnej réžii. 18m² za 620€ 😂 Som rád, že konečne vydrbali so slovenskými priekupníkmi... 34,5€/m²...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od emiliap:

@abocinm pozerala som aj rôzne plechové, aj recen…
@emiliap vyrobcu neviem ale je to nieco podobne ako toto https://www.landema.sk/zahradny-domce.... Vietor to isto neufukne kedze to treba prikotvit k zemi - my to mame srobami do dlazobnych kociek a staci to. Jedine co este musim povedat tak tie plastove vetraky sa rozpadli vplyvom uv ziarenia, ale tam som dal potom kovove sitko a je to.
Odpovedať
stavali sme svojpomocne plechovy, plast si myslim ze nie je moc dobra volba materialu pre takuto stavbu, vela toho nevydrzi. na stavbu sme pouzili sendvicove pir panely a cenova ponuka na material nas velmi dobre vysla v balex metale.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?