Kruhové fľaky v trávniku

Ahojte, vie mi prosím niekto poradiť, prečo sa mi vysychá trávnik v kruhoch? Trávnik som sial minulý rok v máji, takže je ešte mladý. Zatiaľ som nevertikutoval. Mám automatickú závlahu, kosím dvakrát do týždňa, hnojím každých 5 týždňov. Fľaky sa objavili cca pred dvoma týždňami. Vďaka
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od oziris:

Ahojte, vie mi prosím niekto poradiť, prečo sa mi…
@oziris Ahoj, nie som expert na choroby travnika, ale tento rok je vsetko na prd, od zahrady az po travnik. Tiez som hnojil v intervale ako ty, zavlazujem kazdy druhy, alebo treti den rano a prd z toho. Vyzera to ako travnik za 7 Eur z aliexpresu. Kruhy, ine odtiene atd atd. Co ma najviac stve, ze aj minule roky boli sucha cez leto, ale bojoval som maximalne s pupavou. Snad zaprsi par krat, pohnojis a bude to ok. Drzim ti palce.
Odpovedať
Toto vyzera na carovne kruhy, napadnutie taniecnicou polnou. Nemal si v casoch ked bolo mokro huby v travniku?
Odpovedať
Vdaka miselito. Je to tak, cudny rok. Uz sme prisli o paradajky, nasadili sme ich v maji a po mesiaci sme ich museli vytrhat, chytili nejake hnede flaky a kapali. Teraz mame nasadenu druhu varku, vyzeraju celkom OK. @zita19, mam huby, ale na inych miestach ako su tie kruhy. myslel som na to hned, ale podla fotiek carovne kruhy vyzeraju inak, ci? ten pas podhubia nema byt praveze tmavsi?
Odpovedať
Podhubie nevidis, to je v pode
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od oziris:

Vdaka miselito. Je to tak, cudny rok. Uz sme pris…
@oziris nam tak zhnil hrach,vobec nic z neho nebolo na listoch flaky.Rajciny mame uz 2m ale su v skleniku,no tiez uz osychali listy a zacali mat chrasty,tak sme hned isli do polnohospodarstva a tam poradili vapnik,tak postrekujeme vapnikom,a pekne uz dozrievaju,ako aj paprika aj uhorky,tie su vonku,tym sa dari tiez.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od oziris:

Ahojte, vie mi prosím niekto poradiť, prečo sa mi…
@oziris nebude to moc castym polievanim, hnojenim, kosenim? u nas kosi otec tak raz sa mesiac. polievame vynimocne, ked uz zacina schnut trava, to tiez tak raz za mesiac. a hnojit som nehnojil asi 4 roky a uz ani nebudem radsej polievam zahradu, zeleninu.....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?