Nová
Horúca

Vedeli ste, že október je mesiac pizze?

Profilova fotka
Ako ste oslávili október – mesiac pizze vy? Ochutnali ste netradičné kombinácie alebo ste ostali verní klasike? Ktorá pizza je vaša obľúbená? Moja je vegetariánska so šunkou 😁 Niečo o tom, ako vznikla pizza a tiež tipy na tradičnú taliansku si prečítajte tu ➡️ https://www.modrastrecha.sk/magazine/...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od denisa_hajdukova:

Ako ste oslávili október – mesiac pizze vy? Ochut…
@denisa_hajdukova Počkám si na mesiac STEAKOV!!!!!!!!!!
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od technik007:

@denisa_hajdukova Počkám si na mesiac STEAKOV!!!…
@technik007 pozor, lebo ta EU sprdne za to ze kravicky prdia
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dusantt:

@technik007 pozor, lebo ta EU sprdne za to ze kra…
@dusantt Pozri, či kravičky, alebo EU bude na mňa prdieť, nejako to prežijem, ale STEAKY dovtedy budem jet.... Aj potom...
Odpovedať
Len klasika,syr,sunka,kukurica.No mnam,mnam.Vo stvrtok bol syn v pizzerii,a ako uplatok,aby mohol byt dlhsie mi doniesol pizzuu.A chudak muz isiel do prace,a ja sama v posteli si vyzierala pizzu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od denisa_hajdukova:

Ako ste oslávili október – mesiac pizze vy? Ochut…
@denisa_hajdukova taketo témy treba dávať na modrého koníka, nie na fórum o stavbe.... Fakt už môže byť admin hocikto....
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od technik007:

@dusantt Pozri, či kravičky, alebo EU bude na mň…
@technik007 ..opravujem "...dovtedy budem jesť"""
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od technik007:

@technik007 ..opravujem "...dovtedy budem jesť"…
@technik007 mne je tri či je deň vtákov vždy si dám to čo mi ide na chuť, piva vypijem viac v lete ako v oktobri, ked majú oktoberfest admin má stále dovolenku neopravil chybné zobrazovanie, v Mozile
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od duzu:

@technik007 mne je tri či je deň vtákov vždy si d…
@duzu ..no neviem či má admin dovolenku, ale mne už NESVIETI 1 v súkromnej pošte...Takže niečo s tým museli urobiť...Ale teraz sa nedajú pridať emotikony....no a s Tvojou prvou vetou súhlasím... Pivo si dám kedykoľvek keď mám chuť a nezáleží na tom aký je deň....DDDDDDD /ale je dobré aj ku kačke, húske,k pečenému mäsu/...
Odpovedať
nevedel som to..dik za info. Inak viete, ze oktober je aj mesiac posvatneho ruzenca?
Odpovedať
No vidíte to chlapi. Pivo pijete a pizzu jete aj mimo týchto "špeciálnych" mesiacov či dní a 13. októbra to nedodržala ani jedna kolegyňa v práci, nie to ešte mimo ten deň. A že by sa pri niektorých fakt bolo na čo pozerať. Už teraz sa mi celkom dobre chodí do práce, nie to ešte pri dodržiavaní 13. októbra. Keby aspoň ten jeden deň v roku. 😍
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?