Ručný vozík/fúrik na drevo/metrovicu.

Ahojte. Vedeli by ste mi prosím odpoúrčiť ručný vozík/fúrik na transport metrovice/naštiepaného dreva po pozemku? Čo som googlil a pozeral recenzie, tak buď som nenašiel nič vyhovujúce, alebo boli zlé recenzie. Ďakujem!
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od subbas:

Ahojte. Vedeli by ste mi prosím odpoúrčiť ručný …
@subbas nemáš google?napíš to tam a ihned ti vyhodí x odkazov aj s obrázkami dreva https://www.google.com/search?client=...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od duzu:

@subbas nemáš google?napíš to tam a ihned ti vyho…
@duzu a ty nevieš čítať?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od subbas:

@duzu a ty nevieš čítať?
@subbas čo ti na nich nevyhovuje? účel plnia, ja si to nanosím rovno do krbu v koši len pár metrov s drevárne, neskladujem to v miestnosti, je tam kopa rôzneho hmyzu ako komáre, muchy
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od duzu:

@subbas čo ti na nich nevyhovuje? účel plnia, ja …
@duzu ale je rozdiel vozit klatiky do krbu a vozit metrovicu. Z mojho pohladu je lepsie vozit vsetko za metrovicou (cinkular, klat, sekera) ako furikovat metrovicu. Ale ak ti ju nevedel zlozit tam kde ju uskladnis a naozaj musis vozit rucne (uzka cesticka), tak by som vyberal radsej 4 kolesovy vozik ako nieco rudloveho typu, lebo s takou vahou udrzovat rovnovahu... A este sa oberies o moznost aby tahali dvaja...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od subbas:

Ahojte. Vedeli by ste mi prosím odpoúrčiť ručný …
@subbas klasická kára, ktorá sa dala aj za bicykel zapriahnuť. Keď je zlý terén alebo treba veľa naraz, tak ako bolo poradené, tak súhlasím že ten štvorkolesový vozík by bol najlepší.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od minoo:

@duzu ale je rozdiel vozit klatiky do krbu a vozi…
@minoo @marsdm googlil som tie 4kolesové vozíky a nenašiel som nič čo by malo dobre recenzie že to vydrží transport metrovice. ostáva mi len upraviť fúrik prípadne z CZ objednať niečo takéto: https://www.eshop-zemedelske-potreby....
Odpovedať
Takýto mám k dispozícii za symbolickú sumu. Len nebol 15 rokov požívaný, bude potrebovať repas nakomplet... ;-)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od subbas:

@minoo @marsdm googlil som tie 4kolesové vozíky a…
@subbas takáto staršia kára je ideálna, lebo tie nové v obchodoch už bývajú z rúrok z tenšími stenami a teda sú možno ľahšie, ale aj menšia nosnosť. Tu sa dajú pevné dosky a boky, keby treba železné rúry sa dajú opravovať zvarením a funguje ďalej.
Odpovedať
https://dom.bazos.sk/inzerat/16938443...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dedo758:

Takýto mám k dispozícii za symbolickú sumu. Len n…
@dedo758 garazovane, nikdy neburane, po nemeckom dochodcovi, top stav
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dedo758:

Takýto mám k dispozícii za symbolickú sumu. Len n…
@dedo758 Ja by som sa takýchto vecí nezbavoval - práve kvôli ich konštrukcii z poctivých materiálov
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od minoo:

@dedo758 garazovane, nikdy neburane, po nemeckom …
@minoo Už som išiel napísať otázku, že či to vôbec niekto za takú cenu kúpi? Ale tak som si spomenul na to, ako som predčasom popredal staré poškodené drevené kolesa po dedovi z kravského voza - po 50€/ks. Toľko mi ponúkli, nuž som sa vôbec nejednal, aby si to náhodou nerozmysleli.... 🤣🤣🤣 (a že vraj ak by som mal viac kolies, že zoberú aj tie)
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od petersd:

@minoo Už som išiel napísať otázku, že či to vôbe…
@petersd ktovie v akej sadomaso muciarni teraz visia ako lustre so svieckami...
Odpovedať
Profilova fotka
toto treba nejak specialne hladat a studovat si recenzie? vsak ked vidim karicku alebo furik na obrazku, tak asi viem, co kupujem, nie? nepotrebuje to mat nejake specialne hodnotenia, odolnost alebo co.
Odpovedať
Dá sa použiť fúrik ktorý má rám pod korbou z dvoch tubiek. Treba len odmontovať korbu a privariť na rám nejaký doraz za koleso aby ti on nešúchalo naložené drevo.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od maros_get:

toto treba nejak specialne hladat a studovat si r…
@maros_get Tiež mi to príde divné, že ľudia potrebujú rady aj na také niečo... Ale budiš... Na to sú diskusie...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@maros_get Tiež mi to príde divné, že ľudia potre…
@petersd no kúpiš si káru za 100€ a rozpadne sa ti pri prevej fúre, to je lepšie, ako sa spýtať, alebo prečítať si recenziu? ale ved dobre, kupujte šmejdy bez rozmyslu, hrdí na seba že sa nemusíte nikoho nič pýtať...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od subbas:

Ahojte. Vedeli by ste mi prosím odpoúrčiť ručný …
@subbas No ja keby som mal nosiť na "bežnom" fúriku metrovicu tak si kúpim motúčko el.fúrik a na tom môžeš veselo nosiť drevo..Keď naložíš metrovicu na bežný fúrik, tak najprv zjedz veľa špenátu...Budeš potrebovať véééééééééééééééééla sily....No, ale keď si mladý tak do toho....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?