Osvedčené kuchynské štúdio. Západné Slovensko?

Zobraz úvodný príspevok
Máte skusenosť s nejakym dobrym kuchynskym studiom? =-) Rada by som si dala spravit navrh kuchyne na mieru.. Boli ste spokojni s navrhmi kuchyn. studia?? =-)
Odpovedať
Studio Camynam v ziadnom pripade neodporucam...teda pokial chcete mat kvalitne namontovanu kuchynu :-( Co sa tyka pouzitych materialov - kvalitu ukaze az cas (linku mame len par mesiacov, tak to neviem posudit...i ked velku doveru vo mne nevzbudzuju).
Odpovedať
ahojte, ja som skúsila IKEU. Viem, že to nie je top štúdio, najprv som im neverila, ale neľutujem ;-) . Ceny sú fajn. Poznám navyše architekta, ktorý mi to veľmi kvalitne vyriešil, ja som nakúpila skrinky, hneď sme ich odobrali a zmontoval ich aj manžel. Ten muž robí štúdie aj projekty všetkého možného, komunikuje cez internet a kuchyňu som mala rýchlo hotovú aj s odborným komentárom a rozpisom prvkov. Cenu bral 3% sumy kuchyne, u mňa 60 EUR. :-. Niektorí ľudia čo sedia v štúdiách a kreslia Vám kuchyne, nie sú odborníci, čo som zažila na vl. koži. Keď som porovnala, čo mi nakreslili tam a čo mám, určite by som druhý krát spravila toto isté. 8-)
Odpovedať
malyzuziak, náhodou, podľa mňa má Ikea určite najlepší pomer ceny a kvality (mame ju už 10 rokov, dokonca prežila jedno sťahovanie a zatiaľ všetko funguje) ... samozrejme, nie je to nič "hoch" ale pre normálny obyčajný rozpočet je to uplne vyhovujuce... navyše je vvynikajuce to, že to maju uplne flexibilne premyslené a že do kuchyne možeš doplnať veci aj neskor, v pripade potreby... jedina nevyhoda je asi to, že nou nezariadiš atypicke priestory...
Odpovedať
ja mam tiez s kuchynou s IKEA velmi dobre skusenosti. Jednu som mala, este ked sme byvali v byte a dala som si ju aj do noveho domu. Ako pisala fra, su velmi felxibilne a hlavne ked ma omrzi, tak iba vymenim dvierka a zase bude kuchyna ako nova ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
evikg: možnosť vymeny dvierok za nove je dost blby "hlavny argument pracujúci v prospech kuchyn ikea .... snad sa dvierka daju v buducnosti vymenit na kazdej kuchyni nie? ;-) mnoho som už o tom napísal napr. na blogu http://www.dobremag.net
Odpovedať
tomec, blby ako pre koho ;-) A nie je to hlavny argument. Hlavny argument bola flexibilita. Apropo, tu stranku poznam a videl si tie dekory, co tam maju?! Same dekory dreva, ak si dobre pamatam ;-) Trochu obmedzena moznost vyberu.
Odpovedať
ale inak je to v pohode stranka ;-) Ber to ako navrh na zlepsenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
evikg: ved píše ".. a hlavne ked ma omrzí..." tak som to bral že to je akože ten tvoj hlavný argument :) s tými dekormi som to moc nepochopil - asi si ten web trošku s niečim mýliš :)
Odpovedať
ok, to bola slovna vsuvka. Na IKEA najviac milujem to, ze na nete pozriem a vyberiem. V obchode este raz pozriem ako to v reale vyzera, zaplatim a odnesiem si domov. Odpada mi neistota z toho ako to bude v reale vyzerat a cakanie na to, kedy bude tovar hotovy.
Odpovedať
mne sa napríklad na tej našej Ikea kuchyni veľmi páčilo, že bez ľubovoľných problémov sme ju pri sťahovaní rozmontovali, preniesli, zmontovali, zavesili, dokupili pár skriniek, dvierok a dosku, trochu začarovali ... a všetko do všetkého pasovalo ... a mne sa na Ikei páči tá samostatnosť... sama si vyberiem, kupim, odveziem, zmontujem, nemusim cele dni čakať na kadejakych inych ludí či už dovozcov alebo montérov... a navyše majú veľmi priateľskú reklamačnú politiku....
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám kuchyňu od Drevitu a som veľmi spokojná... všetko mám podľa svojich predstáv, zároveň mi robili na mieru aj nábytok do obývačky, takže mám všekto ladené do jednej farby a jedného typu, takže absolútna spokojnosť....
Odpovedať
Profilova fotka
my máme tiež Ikea kuchyňu na byte a keď sa budeme stahovať do domu tak si tiež dám určite Ikea. Je uplne super a je pravda že ked sa mi nebude páčiť vymením dvierka a mám zasa novú kuchynu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
dannad a nepridáš fotečky, že by sme sa inšpirovali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám kuchyňu od Proma nábytku a zatiaľ som spokojná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to dani777: skúsim niečo nájsť a pridám... :-)
Odpovedať
ďakujem, som veľmi zvedavá ;-)
Odpovedať
mam jednu otazku... aky je rozdiel medzi kuchynskou linkou za 60-80 tisic SKK a tymi kuchynskym linkami ala asko, mobelix..atd... za 6000-7000 SKK? Preco su tie kuchyne take velmi drahe?
Odpovedať
mima4 asi to bude vsetko v tom z coho je ta linka ake kovania dojazdy a tak. od linky za 6000tisic necakaj naozaj nic extra a necakaj ze aj po 10 rokoch bude vyzerat super. moj nazor linku za 6000 by som ani nepozerala.
Odpovedať
mima1 my zatial neplanujeme meni linku...cca mozno o pat rokov..len ma zaujala ta extremne nizka cena a na druhej strane som sokovana, ze niekde pytaju za kuch. linky aj 60-80 prip. aj 100 tis. a viac SKK.
Odpovedať
mali sme doma presne taku linku z polska za 10tisic. po troch rokoch bola super napucana doska na dvierkach sa odlepovala vrchna "folia" ak to tak mozem nazvat. dvierkam odpadavali uchytky a podobne. tak radsej dam do linky aj ked 80tisic ale dobre si vyberiem firmu ktora mi ju bude robit. toto pokladam za vec do ktorej sa ma investovat je to mozno aj na cely zivot. ;-)
Odpovedať
no a staci si najst dva obrazky liniek jednu za 6000 a druhu za 60OOO a hned vies ktoru si vyberies. teda ja by som vedela hned :-D . dom staviam len raz teda mozno lebo stale rozpravam ze ked budeme stavat druhy tak urobime to inak no a do domu ale aj do bytu sa oplati dat dobre a kvalitne veci. keby som mala byt a vedela by som ze tam nestravim cely svoj zivot tak v tom pripade by som dala linku aj ked len za 10tisic. ale toto je len moj nazor kazdy ma svoj
Odpovedať
mima1: no a kolko by mala vydrzat linka tip - top? na kolko rokov sa kupuje? Lebo ja by som si chcela raz vybrat taku aspon na 20 rokov.
Odpovedať
Pekne a kvalitne kuchyne robia aj napr. v Samorine. Kuchynske studio Vass. Maju aj webovu stranku s fotkami.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame odskusanu dlhorocne firmu Intertrend z galanty, robili nam vstavane skrine, kuchynu aj take mensie skrinky na mieru do spalne aj obyvacky, super spokojnost
Odpovedať
nam robili v Intertrende navrh kuchyne....bola som velmi spokojna, pani co tam pracuje sa naozaj vyzna..ale cenovo su drahy. Napokon sme sa rozhodli pre Polyakt-Šaľa, pretoze nam to urobili o 35tis.Sk lacnejsie, a to celostriekanu kuchynu a v Intertrende pocitali lamino/striekanu... Kvalitovo si myslim ze su na tej istej urovni... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda, drahi su veru dost, neviem porovnat, my sme uz inde neskusali, ale ta kuchyna je uz treti rok uplne ako nova, perfektna kvalita a predsienova skrina ma uz 10 rokov a stale je ako nova, takze nelutujem tu cenu
Odpovedať
Profilova fotka
čo tak CPS interiér.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?