Kde ste si dali urobiť obrazy na plátno?

Ahojte, v niektorých albumoch som videla, že veľa ľudí má porobené svadobné fotografie na plátne. Sú to zväčšené svad. fotografie, zarámované, ale nie sú na fotopapiery, ale na plátne... Ako/resp. kde ste si to dali robiť? Chcem darovať niečo podobné môjmu manželovi... Dík za rady/tipy
Odpovedať
katrin , poslu ti to v IP , take jsem to chtela nechat udelat manzelovi...
Odpovedať
ahojte byby , ja som si to dala robit cez http://www.posterlia.de/fotoleinwand.... ale neviem ci to zasielaju aj na SK, ( ja som si to dala zaslat do rakuska) a behom tyzdna to prislo. 60x 45 cm € 39,90 Gala
Odpovedať
Profilova fotka
Katrin, v Cr to dela fotolab.....ja nechavala ditko, format 20*30 cm, za 299 kc
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
katrin, aj tu robia mojobraz
Odpovedať
ahojte, poslite mi kontakty do IP, lebo ste zadali do fóra veci, čo patria do IP, dík ;-)
Odpovedať
Ahoj, taky máme nad postelí v ložnici velký obraz (1010x740) z naší svatební fotografie, musím uznat, že je to super (v nejbližší době ho vyfotím a hodím do alba ;-) ). Dodání bylo rychlé, plakát byl pečlivě zabalen, cena více než příznivá. Uvažujeme ještě nad nějakým obrazem do obýváku nad sedačku. Opravdu jsme jsme z toho nadšení! Odkaz posílám do Tvé IP, pěkný den K.
Odpovedať
mojobraz ma vyborne ceny...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja som si davala robit cez e-shop na mojanalepka a objednala som si tam hned aj naaaaadherrrrnee dekoracne nalepky na stenu - je to super :-),
Odpovedať
Ja len, ze mojobraz a mojanalepka je jedno a to iste... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
..uz som aj ja zistila :-)
Odpovedať
ach jo naco je taka tema kde sa vsetko hadze do IP? Ved nemusite zadavat kontakt alebo webovky, ale meno mozete napisat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
holky, písněte mi prosím do IP nějakou pražskou firmu, která to dělá, děkuju :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?