Hlinikovy rebrik Drabest vs. Alve

Zhanam na dom vysuvny rebrik 3x11 a naslo mi jeden znacky drabest a ten stoji okolo 150e a potom rebrik znacky Alve a ten stoji okolo 230e, co je az 80e rozdiel. Mate niekto skusenosti s jednou alebo druhou znackou? Rebrik bude sluzit skor ako hobby, ked bude treba nieco na dome/streche, stromy atd, preto nechceme za to davat nekrestanske peniaze, ale ani nechceme, aby sa pod nami prepadol :)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od peterban:

Zhanam na dom vysuvny rebrik 3x11 a naslo mi jede…
@peterban drabest je hobby kvalita, alve je profi kvalita. od toho da odvíja aj cena.. Mám oba, alve je vyrobený z pevnejších profilov, je trochu ťažší, ale len tak ľahko ho nerozhegláš. Drabest mám už značne poškodený, vyheglaný a pokrivený, ale nebolo s nim zaobchádzané zrovna pekne.. Na sporadické použitie je drabest OK, ale profíci ktorí ho budú používať často, siahnu po alve... Pre bežného domáceho užívateľa stačí aj lacnejší..
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zicher:

@peterban drabest je hobby kvalita, alve je profi…
@zicher A niečo "profi", ale lacnejšie než Alve, neexistuje ???
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@zicher A niečo "profi", ale lacnejšie než Alve,…
@petersd neviem o tom, ale alve je už aj tak dosť lacný v porovnaní s inými profi rebríkmi.
Odpovedať
https://www.protechshop.sk/rebriky/re...
Odpovedať
No Alve poskytuje 2 typy. Forte, ktory je urceny pre profesionalov, a potom Eurostyl, ktory je hobby, ale aj ten Eurostyl je drahsi oproti drabest. Co sa tyka pouzitia, tak to na obcasne pouzitie, ak nieco treba na fasade, alebo na streche, ziadne chodenia po stavbach a denno denne pouzivanie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?