Dvojfarebna stena

Ahojte. Má tento štýl farbenia názov? Chcela by som takto namaľovať,dole zelena hore biela. A rozdeliť to takou ozdobnou lištou. Muž ale vravi že sa to maľuje opačne. Ako je to trendy? 😀 Chcem to do kuchyne
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lorika6988:

Ahojte. Má tento štýl farbenia názov? Chcela by s…
@lorika6988 styl sa vola "jak v skole za sociku". Dvojfarebna stena vyzera dobre, ked je rozdelena materialovo, nie len farbou. Myslim tym, ze v dolnej casti je nejaky vycnievajuci obklad inej farby, ako stena nad nim. Ale ked sa ti paci, tak si to samozrejme daj. Akurat by som bol opatrny s tou bielou farbou, ked uz, tak nejaku "skoro bielu" - kremovu, bezovu, do zlta, do hneda (tikkurila y456, g485 a pod)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od lorika6988:

Ahojte. Má tento štýl farbenia názov? Chcela by s…
@lorika6988 naši majú takto odjakživa vymaľovanú kuchyňu :-) farby sa menili už niekoľkokrát, ale vždy si to robíme takto. bola hnedá s bielou, červená so žltou (to bol úlet), teraz je sivá s bielou. mne sa veľmi páči tá smaragdovozelená. Je to super. Dole je vždy tmavšia (aspoň my to tak robíme), nemáme to ničím rozdelené, žiadna ozdobná lišta.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lorika6988:

Ahojte. Má tento štýl farbenia názov? Chcela by s…
@lorika6988 trendy je tak ako sa tebe paci. Tvoja domacnost, tvoje rozhodnutia. Ostanych do toho nic
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od zita19:

@lorika6988 trendy je tak ako sa tebe paci. Tvoja…
@zita19 a hlavne, trendy sa menia každý rok :-) ale maľovať sa mi každý rok nechce :-) @lorika6988 keď to chceš, tak maľuj a kašli na trendy/netrendy a určite pošli foto, ako to nakoniec bude vyzerať
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lorika6988:

Ahojte. Má tento štýl farbenia názov? Chcela by s…
@lorika6988 kedze najdes realizacie s farbami aj tak aj tak, tak nejaky trend vyslovene asi nie je. skor sa zvykne hore bleda, dolu tmava, ale keby si to dala aj opacne, tak co. je to tvoje rozhodnutie, tvoja izba, ty tam budes byvat 😉
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lorika6988:

Ahojte. Má tento štýl farbenia názov? Chcela by s…
@lorika6988 spodok tmavy, vrch bledy. ale vyvarovat sa cisto bielej.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od lorika6988:

Ahojte. Má tento štýl farbenia názov? Chcela by s…
@lorika6988 zena mi akurat vcera vecer posielala, ze taketo nieco by sme mohli doma spravit. akoze ja som zasadne proti, toto je uz moc na mna. ale mozno ako inspiracia pre niekoho posluzi.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od chmelo202:

@lorika6988 zena mi akurat vcera vecer posielala,…
@chmelo202 až na tú tapetu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, ono sa môže veľmi ľahko stať, že vás to proste omrzí 😁 Nás by jednoznačne omrzelo. A čo sa týka tej tapety, tak je absolútny gýč podľa mňa.
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, presne, ešte by som to možnože aj dokázal tolerovať, nebyť tej tapety, tá je nevkusná. 😅
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od denisa_hajdukova:

@chmelo202 až na tú tapetu :-D
@denisa_hajdukova tiez by som tu tapetu nedavala. podla mna to je taky gyc. a hlavne aj lapac prachu.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od janaigor:

@denisa_hajdukova tiez by som tu tapetu nedavala.…
@janaigor preco by mala byt tapeta lapac prachu? vsak to by potom bola kazda stena.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Videli sme to u známych,oni tam majú ale dole biela,hore fialova a rozdelene to takou ozdobnou listou ak sa to tak vola :D a vizeralo to super. Oni tam maju cez chodbu az do kuchyne samozrejme dodam ze to nieje babka a dedko ale mlady ludia v modernom dome. Viem ze to tak robia v nemocniciach skolach atd.
Odpovedať
Nejak takto to vyzerá ibaze s inými farbami
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od chmelo202:

@lorika6988 zena mi akurat vcera vecer posielala,…
@chmelo202 do detskej izby by to bolo super :) ako v americkych filmoch
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lorika6988:

@chmelo202 do detskej izby by to bolo super :) ak…
@lorika6988 ked to chces na Ameriku, tak potrebujes dat dole obklad a mal by byt biely, resp. vo farbe zarubne. Len tak natriet biely pas na stenu bude podla mna vyzerat naozaj naozaj zle. Nemyslim to v zlom, podla mna je to ako nejaka "cinska napodobenina". Nieco nedomyslene, urobene napoly. V prilohe mas Ameriku. Mne sa to tak tiez paci, ale ako hovorim, musi to byt realny obklad.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od lorika6988:

@chmelo202 do detskej izby by to bolo super :) ak…
@lorika6988 no jasne, da sa to vymysliet kadejako, ci uz kombinacie farieb, vzorov alebo aj materialov. toto nie je vobec podla mojho gusta, ale ako tak plynie cas, tak budeme musiet aj my najst v niecom kompromis 😆
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od chmelo202:

@lorika6988 no jasne, da sa to vymysliet kadejako…
@chmelo202 Akoze uznavam, ze ta kombinacia, co si pridal ako ukazku je dost divoka, to by chcelo vela zaprenia, aby som denne fungovala v takejto izbe 😀 Nieco decentnejsie a nenapadnejsie a bude to ok.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od whitema:

@chmelo202 Akoze uznavam, ze ta kombinacia, co si…
@whitema A mne sa to praveze celkom paci. Ale jasne, ze musel by byt v takom style cely dom aj zariadeny, nie len takto odrazu jedna miestnost.
Odpovedať
asi pred 10 rokmi a viac boli moderne bordury, ktore rozdelovali farby steny na hornu cast a spodnu. Bolo to pekne. Teraz to uz velmi nevidim, bud su steny jednoduche, alebo, to je moj pripad, sme si dali robit tie specialne omietkove farby na niektore steny. To sme ale cenovo niekde uplne inde. Ale, ak sa vam to paci, tak preco nie? Ta zafirova na obrazku vyzera skvelo. A zasa farby tu nie su na vecne veky, ked sa to po case omrzi, premalujete🙂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lorika6988:

Ahojte. Má tento štýl farbenia názov? Chcela by s…
@lorika6988 mne to pripomina malovku u nas na poliklinike 😁🫣
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od soki:

@lorika6988 ked to chces na Ameriku, tak potrebuj…
@soki toto je náhodou celkom pekné. Tak pekne zladené do detailov.
Odpovedať
Ja v tom tiež nevidím nič gýčové, rodičia tak majú doteraz a ako tak pozerám, znova to ide do módy. Za mňa môže byť, len samozrejme záleží aj na tom, aká farba sa zvolí.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od denisa_hajdukova:

@soki toto je náhodou celkom pekné. Tak pekne zla…
@denisa_hajdukova hej, hovorim, mne sa to paci. Ale to nie je farba, to je realny biely dreveny obklad.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od heluska008:

@lorika6988 mne to pripomina malovku u nas na pol…
@heluska008 Že? Presne 😅 V nemocniciach takéto steny bežne vídam. Neviem, či by som to reálne chcel mať aj doma, ale tak proti gustu...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od alesok:

@heluska008 Že? Presne 😅 V nemocniciach takéto st…
@alesok akurat tam sedim
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od alesok:

@heluska008 Že? Presne 😅 V nemocniciach takéto st…
@alesok Aj vo vchodoch v panelákoch a bytovkách 😀 Mne hneď toto napadlo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ci je to pekne zalezi od realizacie. Ked sa dobre skombinuju farby a materialy, je to krasne. Ked sa to urobi ako v nemocniciach, cakarnach,....alebo na tej ruzovo kvetinovej foto, vyhra to veru nie je. Ak sa ti to paci, kludne do toho chod, je to tvoj dom/byt, ty tam budes byvat. Odporucam popozerat inspiracie na pintereste alebo houzz.com alebo u roznych bytovych/domovych dizajnerov. Lebo iba zelena a iba biela neukazu dobre. Ale ak by si dala napr nejaku sstrukturovanu zelenu, k tomu off white a zlatu listu, uz by to mohlo vyzerat lepsie
Odpovedať
Tak nakoniec to dopadlo takto :D nam sa to zatial paci 😁 zladujeme,upravujeme dalej atď.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?