Odpoveď na príspevok od terry25:
Môžem nalepiť na nezastrešenú terasu keramickú dl… @terry25 Najdôležitejšie je správne zašpárovať vhodným tmelom.Odpoveď na príspevok od kejsix:
@terry25 Najdôležitejšie je správne zašpárovať vh… @kejsix myslis epoxy?Odpoveď na príspevok od terry25:
@kejsix myslis epoxy? @terry25 ja by som dal skor polyuretan, ale zas tam je obmedzena farebna skala na vyber... rozhodne sa nespoliehat na cementovu fugovackuOdpoveď na príspevok od kejsix:
@terry25 ja by som dal skor polyuretan, ale zas t… @kejsix polyuretan .....ja idem davat sedu, takze sedy by som nasiel. Lenze.....mne polyuretan pripomina silikon. Aj ked ho casto pouzivam na tesnenie, neverim mu. Obnovovat tmel bude peklo, hlavne vycistit po rokoch stary