Aká farba steny je vhodná do spálne?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Chcem dat vymalovat spalnu a neviem sa rozhodnut aku farbu dat na stenu. Velkost spalne je cca 18 m2 a mame na celej jednej stene roldor. Nabytok je v odtieni orech a takisto aj podlaha. Rozmyslala som ze by som tam dala nejaku jemnu farbu mozno bielu a stenu za postelou nejaku inu farbu. Izba je na vychodnej strane. Pocas dna je ta izba taka trosku tmavsia tym ze cez den tam nesvieti slnko... Kde najdem nejake inspiracie? Vdaka za radu.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@zdennicio tak ked takto vsetko inej farby, tak to je divoke. Ale daju sa vybrat aj take jemne farby, co ti doladi cely priestor. Jasne, biela je taka klasika, ale ja sa nebranim ani inym farbam 🙂
Odpovedať
@btus podla mna je uplne zbytocne sa k tomu vyjadrovat, pretoze kazdy ma svoj nazor, len podla mna je nezmysel niekomu vnucovat svoj nazor a presviedcat ho, to je zbytocne. Mne sa napriklad tato farba, co si pridala link paci, najma zato, ze je to take netypicke, ze proste ju nema kazdy doma.
Odpovedať
Profilova fotka
Dlhé roky sme mali v spálni bielu, potom staroružovo hnedú. Teraz aktuálne tmavú taupe a musím povedať, že tie tmavé farby za mňa pôsobia tak ukľudňujúco relaxačne. Teplé odtiene.
Odpovedať
@jankazb ono to ma kazdy inak. kedysi sme mali tiz tmavu spalnu, ale pre nadavnom sme ju zas malovali na bielo. mnoho zalezi aj od samotneho nabytku a farby doplnkov
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?