SÚŤAŽ UKONČENÁ - Jesenná súťaž s Allianz: Vyhraj praktické ceny na cestovanie či piknikovanie!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Extrémne povodne, spôsobené tlakovou nížou Boris, ktoré v septembri zasiahli strednú Európu, vrátane Slovenska, spôsobili značné škody. Allianz – Slovenská poisťovňa začiatkom septembra evidovala už vyše 3 400 poistných udalostí spôsobených dažďami, povodňami a záplavami za takmer 3 milióny eur. Očakáva sa, že suma presiahne 4 milióny eur. Riziko povodeň, záplava a atmosférické zrážky sú súčasťou majetkového poistenia domácnosti a nehnuteľnosti v produkte Môj domov. V ktorom balíku poistenia Môj domov od Allianz sú kryté povodne, záplavy a atmosférické zrážky? Tipujte a vyhrajte. Prvý vyžrebovaný získa kvalitný kufor na kolieskach a praktický KeepCup. Ďalší dvaja vyžrebovaní získajú piknikovú tašku, piknikovú deku, termosku, praktický hrnček a tienidlo do auta. Aké sú podmienky súťaže? 1. Do súťažného fóra s názvom „Súťaž: Jesenná súťaž s Allianz“ napíšte odpoveď na súťažnú otázku. 2. Vaše tipy môžete zverejňovať od 7.10. do 13.10. 2024 3. Každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz. 4. Zo súťažiacich, ktorí správne odpovedali (alebo boli najbližšie), vyžrebujeme troch výhercov a zašleme im ceny. 5. V súťažnom fóre s názvom „Súťaž: Jesenná súťaž s Allianz“ zverejníme do 7 dní od ukončenia súťaže loginy výhercov a budeme ich kontaktovať prostredníctvom internej pošty. 6. Ceny výhercom zašle Allianz poštou. 7. Organizátorom súťaže je Modrastrecha.sk v spolupráci s Allianz.
Odpovedať
1
2

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Extrémne povodne, spôsobené tlakovou nížou Boris,…
@michaelarecht MAX
Odpovedať
balíky COMFORT, EXTRA, MAX
Odpovedať
Profilova fotka
Poistenie Môj domov - Comfort, Extra, Max
Odpovedať
Profilova fotka
V balíčkoch comfort ,extra ,max
Odpovedať
Poistenie Môj domov - Comfort, Extra, Max
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Extrémne povodne, spôsobené tlakovou nížou Boris,…
@michaelarecht správna odpoveď je MÔJ DOMOV - COMFORT, EXTRA, MAX 🍀🥰😄
Odpovedať
Poistenie môj domov - Comfort, Extra, Max
Odpovedať
Zahrnaju to baliky.... COMFORT, EXTRA, MAX
Odpovedať
Poistenie Môj domov - Comfort, Extra, Max
Odpovedať
Profilova fotka
Poistenie: MÔJ DOMOV - COMFORT, EXTRA, MAX
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

Extrémne povodne, spôsobené tlakovou nížou Boris,…
@michaelarecht v produkte Môj domov zahŕňajú tieto služby: Comfort, Extra, Max.
Odpovedať
Môj domov - COMFORT.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ďakujeme všetkým zapojeným, súťaž je uzatvorená. Do pondelka, 21.10.2024, vyžrebujeme výhercu a budeme ho/ju kontaktovať v súkromnej správe.😉
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže s poisťovňou Allianz. Správna odpoveď bola: Všetky 3 balíky – Comfort, Extra, aj Max 😉 Po overení všetkých údajov dávame na známosť, že z vašich správnych odpovedí sme vyžrebovali troch výhercov: 1. @djlaco 2. @damisas 3. @milencikova88 Srdečne blahoželáme! Allianz a tím Modrastrecha.sk
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?