Led osvetlenie SDK stropu

Ahojte, vie mi niekto poradit, ako spravit taketo osvetlenie zo stropu? A tiez potrebne rozmery odskoku, hlbky a osadenia led? Vopred vdaka.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pietro7771:

Ahojte, vie mi niekto poradit, ako spravit taketo…
@pietro7771 neviem, čo chceš poradiť. .Veď nakúp osvetlenie, lampy, pásky, napájače, transformátory a podľa rozmerov urobíš priestor za sadrokartonom. Ja som zástanca klasiky, štandardných 240V riešení bez zbytočnej bižutérie, aby nebol problém v budúcnosti.. Ale moderný štandard je iný.. Každý sa musí zariadiť podľa svojich možností a preferencií.
Odpovedať
odstupy si vypocitaj podla toho, aku mas chodbu. svetla vyber podla toho, ake sa ti pacia a aku maju svietivost. resp podla toho asi aj tie odstupy sa daju riesit. tazko to len takto povedat, ked pridas obrazok, ze takto nieco by som chcela.
Odpovedať
Profilova fotka
Netreba žiadne odskoky. Na fotke je krajový hliníkový LED profil. Ten sa dá bežne kúpiť. Akurát to montujem na svoj dom. Ale dom mám v CZ a kupoval som to z CZ eshopu (toplux). Profil sa volá RC13. Texami sa to chytí o UD profil a prirazí sa k tomu sdk doska. Nič na tom nie je.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od pietro7771:

Ahojte, vie mi niekto poradit, ako spravit taketo…
@pietro7771 Ahoj, my tiež riešime niečo podobné...aktuálne v štádiu rozvodov..máme na to pripravený vypínač, potom kúpime LED pásik + trafo. Odskok od steny - ak to budete mať aj nad oknom, tak čo som si predbežné študovala, tak sa dáva 15-20 CM, v závislosti od toho, či bude iba záclona alebo aj záves, aby tam pohodlne vošli kolajnicky
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od ajka_k:

@pietro7771 Ahoj, my tiež riešime niečo podobné..…
@ajka_k dakujem velmi pekne. Do hlbky ste isli kolko ? mne tam ostava max 8 cm.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od pietro7771:

@ajka_k dakujem velmi pekne. Do hlbky ste isli ko…
@pietro7771 sadrokartón budeme riešiť neskôr, ale plán je cca 10 CM (kvôli rekuperácii), 8 CM Vám úplne na to postačí..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?