Svetlik v kuchyni

Pozdravujem. Chcela by som poradit, ci ma niekto alebo ma skusenost so svetlikom v kuchyni v rodinnom dome, v strope. Kuchyna bude taka tmavsia. Nebude tam tolko denneho svetla a uvazujeme nad vetlikom v strope,aby sme mali skor denne svetlo ako umele. Ci sa nebude miestost zase velmi prehrievat? Posielam ilustarcne foto, ze asi ako myslime. Dakujem.
Odpovedať
Ak nie je moznost klasickeho okna, tak to moze byt fajn. Existuju tienenia aj na stresne okna, tak si myslim, ze sa najde nieco aj na takyto svetlik, keby bolo treba.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od aurum51:

Pozdravujem. Chcela by som poradit, ci ma niekto …
@aurum51 my mame take svetliky v jedalni a na chodbe. Skla mame s UV ochranou aj nejakou ochranou proti krupam. Aj ked je slnko hore tak sa toci a svieti pod uhlom takze necitim ze by sa viac prehrievalo. My mame stropne chladenie, ale minuly rok nebolo zapnute tak viem porovnat. Ja som cely den doma a pracujem prave na tom jedalenskom stole lebo je tam najlepsie svetlo.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wivik:

@aurum51 my mame take svetliky v jedalni a na cho…
@wivik dakujem pekne za spravu. Ja som za to. Len muz vaha, bohi sa, te sa bude prehrievat miestnost a chceme tiez dat stropne chladenie, tak aj kvoli tomu, aby sme sa dobre rozhodli
Odpovedať
Profilova fotka
tiez by som sa toho prehrievania vobec nebala 😊 ak by to bolo mozne, tiez by som to takto vyriesila, vyzera to dokonale. 😇
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od aurum51:

@wivik dakujem pekne za spravu. Ja som za to. Len…
@aurum51 nebude sa ti miestnost prehrievat. skor naopak, ocenite to, ze tam mate aj prirodzene svetlo a nemusis cely den svietit. byvali sme v byte, ktory bol fakt tmavy a toto, ze sme museli nonstop svietit, tak to liezlo na nervy kazdemu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od vackoo:

@aurum51 nebude sa ti miestnost prehrievat. skor …
@vackoo ved prave preto sme to riesili, ze v byte toho svetla nebolo tolko, toho prirodzeneho a preto, ze ked uz dom, tak nech je tam aj dostatok prirpdzeneho svetla. Dakujem za vyjadrenia
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?