Cena strecha - krytina - plechová, betónová plus latovka

Pozdravujem Vás, hľadám v diskusiách odpoveď na môj dotaz, ale nachádzam len staré príspevky, ceny už budú inde. Viete sa prosím podeliť o skúsenosti o cenách strešnej krytiny, /plechovej, možno aj betónovej/, prípadne aj latovky, myslím cenu a ak sa dá aj práca. Jedná sa o výmenu krytiny klasického štvorca, aké sa stavali v cca 70-tych rokoch. neviem určiť metre štvorcové, dom má cca 12x12 m, sklon strechy netuším, určite sa stavali vyššie, ako sú teraz bungalovy. Ďakujem veľmi pekne.
Odpovedať
zdravim, my sme riesili tento rok strechu a davali sme si rozne cenove ponuky a najlepsie nas vysla v balex metal. mame plechovu krytinu s antikoroznym naterom a pokial nechces nejako zatazovat krov tak by som isiel do tejto varianty. ak by ta nieco zaujimalo tak mi kludne napis spravu ;)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kopin:

zdravim, my sme riesili tento rok strechu a daval…
@kopin @viera321 Za posledné 2 roky sme mali v rodine spolu 2 plechové + 2 škridľové strechy (pálená).... Iba ma to utvrdilo v názore, že ja odporúčam plechovú!... (a o betónovej by som ani len neuvažoval!)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@kopin @viera321 Za posledné 2 roky sme mali v ro…
@petersd ahoj, a dôvody? Plechovú, keď prší, dosť počuť, a cenovo prosím?Ďakujem.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od viera321:

@petersd ahoj, a dôvody? Plechovú, keď prší, dosť…
@viera321 spravne realizovanu ani nie.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od viera321:

Pozdravujem Vás, hľadám v diskusiách odpoveď na m…
@viera321 plech a folie (180 m2) - 6-tisic, snezne zabrany 800 eur, praca 5 tisic, 2stresne okna spolu 1-tisic, drevo vlastne, ale kamarat teraz za drevo na podobne velku strechu dal 3500 euro, lokalita Orava
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mellie111:

@viera321 plech a folie (180 m2) - 6-tisic, snezn…
@mellie111 srdečná vďaka, a prosím, akú strešnú krytinu si/ste dávali?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od viera321:

@mellie111 srdečná vďaka, a prosím, akú strešnú k…
@viera321 click plech v pasoch od Blachotrapez
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od viera321:

Pozdravujem Vás, hľadám v diskusiách odpoveď na m…
@viera321 Jednoznačne plechová krytina, odporúčam : https://balex.eu/sk/produkty/stresne-... 👍️
Odpovedať
nás vyšla strecha 330m2 nakomplet aj s krovom cca 24000, čo sa týka latovania, škridle so zvodmi a prácou to robilo : cca 13000 , vás podľa našich cien a vašich metrov by vyšla u nás okolo 6000, keď to prepočítam na m2
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaeliss:

nás vyšla strecha 330m2 nakomplet aj s krovom cca…
@michaeliss Sorry trepem, nepočítala som výšku 😂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?