Stavebné povolenie na mobilný dom

Profilova fotka
Ahojte. Je tu niekto kto absolvoval vybavenie stavebného povolenia na mobilný dom nad 25 m2 a bol.by ochotný si o tom podrobne podebatovať? Kde začať, na aký úrad sa obrátiť, čo k tomu treba, ake vyjadrenia, doklady, .... ďakujem
Odpovedať
V práci sme si tým prešli celú torturu
Odpovedať
Avšak neviem či moje informácie budú dôležité, lebo záleží len od stavebného úradu, čo budú od vás chcieť a za druhé, my sme to riešili ako administratívnu budovu, nie na bývanie
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od tomik2607:

Avšak neviem či moje informácie budú dôležité, le…
@tomik2607 možno mi pomôžu aj info od vás. Ja totiž vôbec neviem kde mam začať. Pozemok mam vo vlastníctve, na obci som sa informovala, problém je, že na pozemok ešte nie je zatial dotiahnuta elektrina, voda je v dosahu, žumpu by sme si museli spraviť. Ale chceli by sme ten dom osadiť aj bez pripojenia na elektriku a dopojiť až neskôr keď obec dorieši prípojky. Potrebujem teda k povoleniu aj vyjadrenie elektrikárov? A co s projektom? Nemám perfektne lebo som ešte nekúpila dom, keď ho kupim, budem mat projekt ale nebudem ho môcť este položiť na pozemok..... som v tomto totálny laik preto potrebujem nasmerovat.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od berny800:

@tomik2607 možno mi pomôžu aj info od vás. Ja tot…
@berny800 súkromná správa
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?