Kto kupuje byt v Duohouse?

Hľadám niekoho, kto si kúpil byt v tomto dome, kvôli posunutému termínu odovzdávania bytov. nám sa to totiž vôbec nepáči. luciakominkova@gmail.com
Odpovedať
ahoj, no ja si idem teraz kupovať tento byt. len sa chcem spýtať, prečo sa ti to tam nepáči??? a ak by som ťa mohol poprosiť, mohla by si mi dať tvoje telefonne čislo, chcem to vedieť, ako tam je, čo tam je, atd. aj ked som sa tam bol už kuknuť, ale chcem to počuť aj od iných. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Ahoj Markkuss, kupil si si tam ten byt prosim ta? ja mam v umysle si tam kupit byt a chcem sa o tom s niekym rozpravat.
Odpovedať
ahojte, mate tie byty uz kupene? ako sa tam byva???
Odpovedať
ahojte, tiež uvažujem o kúpe bytu v duohouse, máte nejaké zaujímavé názory? čo vy na to že tam napr. nechodí MHD?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Zdravím:) ja mam v plane tiez kupit v duohouse byt,galeria fotiek vyzera dobre,aj ceny,tak ak mate niekto nejake skusenosti,rad vypocujem nazor:) Pondelok idem na obhliadku,..piste prosim na mail anakinzlo@hotmail.com dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Prosim niekoho kto tam uz byva alebo bol na obhliadke bytu o neke blyssie info. Chcela by som tam kupit byt a neviem sa rozhodnut. dakujem b.baltiarova@centrum.sk :-) :-) :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte , najde sa tu niekto , kto kupuje alebo uz ciastocne kupil byt v Duohouse 2 .Podla toho , co tu citam z skorsich prispevkov , problem s odovzdanim bytov bol uz aj pri prvom projekte . Ked mate zaujem , piste , rad si precitam vase skusenosti . Pekny den vsetkym .....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Ahojte viete mi poskytnut nejake blizsie info konkretne o bytovke Vlcie hrdlo 85? Jedna sa o 11 poschodovy panelak pri plavarni. Bola som tam na obhliadke bytu a nic negativne som nepostrehla. Budem vdacna za Vase postrehy.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 12 mesiacoch
ja by som do toho urcite nesla. :-| je to male, standard velmi nizky, za tu cenu radsej do panelaku a v lepsej lokalite. clanok pomoze. http://reality.etrend.sk/byvanie/duoh...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?