Je tu niekto z Popradu a okolia?

Zobraz úvodný príspevok
jeeeej najde sa tu niekto aj z tohto okolia? ďalšie cenne rady sa vždy zidu. :-) môžme stavat a prerabat papa :-) ;-)
Odpovedať
1
12
13
Profilova fotka
ahojte kočky :-) dávno som nič nepísala, cez deň veľa času nie je a večer som tak uťahaná, že radšej nič nepíšem. inak u nás skoro nič nového .... auž mesiac čakáme na fešákov_kúrenarov a bez nich nám nemôžu spraviť murári podlahu a začať s kúpeľnami. takže cez víkendy chodíme vetrať stavbu :-) pretože sme dali 3 sklá a teraz, keď je už teplo, je to sakra rozdiel. dnu a von. ak chcem dostať do domu trocha tepla musím okno otvoriť. :-| verím, že to 3 sklo ocením najme vo vykurovacom období. :-) čo sa týka domu_tehly sme si vybrali lebo celá stavba je na kľúč a boli v cene :-), ale dali sme si aj pálenú strechu lebo si myslíme, že je lepšia (to platí aj pre tie tehly) staviame v teplici a pozemok bol naozaj drahý :-(
Odpovedať
caute, tiez tu som po dlhsej dobe, a pozeram,ze aj tak tu nikoho niet... sice zacala zase stavebna sezona, tak asi teraz nie je toho casu ... danielka domcek uz teraz je fakt krasny... ticho zavidim, uz tam vidim letne posedenie, tu pohodku... och
Odpovedať
Profilova fotka
No baby a čo keby ste prišli aj na kona k nám pokecat.Niektoré ste už boli ale ste sa zas stratili.Konáme mega stretko.Tak prídte aj na kona pokukat. :-D
Odpovedať
vinka, bezdetna by som tam asi riadne vytrcala.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
casy_vinka_ja asi tiež :-) ale môžem sa predstaviť ako teta v jednom prípade a ako krstná v tom druhom:-)))
Odpovedať
dani.. ja zatial ani to.. ani krstna a ani teta
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
popradcanky, akosi ste zapadli prachom? ja sice tu tiez chodim uz len ojedinele, ale necakala som takyto upadok.. ako sa vam dari?
Odpovedať
Profilova fotka
caute.....tak tu to vazne zapadlo prachom.....ja som vas tiez zanedbala....ale snazim sa polepsit..... Daniela, mate super domcek, krasne vam to napreduje......my zatial len pomalinky, nebolo casu, najprv mm robil po stavbach a teraz uz konecne nasiel normalnu robotu, takze uz je viac casu, ale zato do toho vbehla svokr, ktora sa rozhodla rekonstruovat komplet kupelnu, takze manzel tam teraz maka....ale aspon kosit travu chodime.... :-D casy, ako, verim,z e ste si konecne nasli nejaku dobru roboticku....a ze ste sa pozbierali z najhorsieho... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:-) aj ja tu mrknem občas, ale je tu mŕtvo :-( na stránku však chodím pravidelne. sophie ďakujem krásne, už sa strašne tešíme na sťahovanie. kúpeľne sú hotové, už len dočkať blbú španielsku mozaiku na vaňu a doplnky..a bude komplet. no a včera došla kuchyňa a v sobotu sa ide maľovať teda ja idem a moj manžel. bude zábava. ale začínajú nám dávať do poriadku aj pozemok. v nedeľu, včera sme makali do 22:00 v dome, a ja som potom šla na nákup do tesca totálne zaprášená :-) inka sophie, vy máte krásne fotky s malou slečnou ;-) casy_ste ok? prajem všetkým krásny slnečný deň. :-D
Odpovedať
caute.. tiez akosi som zanedbala toto forum, ale som tu obcas na skok... tak mi sme si uz presli zase super obdobim, manzel vo ferbruari dostal super pracu, ale v maji o nu prisiel, tri mesiace som sa radovala, ze vsetko zle je za nami a zase sme na dne... u nas sa tej smole asi paci... pol roka manzel vybavoval dotaciu z UPSVaR, je to neuveritelne ako uradnici su neinformovany a maju kopec casu, nikoho nezaujima, ako prezivas... od pondelka ma manzel zivnost, no zakazky musime krvopotne zhanat... takze zase riesim kopec problemov a som rada za kazdy prezity den... v byte stale stoja este nejake veci nedokoncene, co ma velmi stve, ale zase velku radost mam z tohtorocnej urody cherry paradajok, ktore nam rastu na balkone... takze u nas vela noveho a uz vobec pozitivneho nie je... sophie a Katka ako? rastie a dufam,ze robi aj radost... danielka, takze co chvila pride na rad aj stahovanie... inak moj manzel minule zahlasil, ze do dvoch ci troch rokov ideme do domu... on je taky snilek.. ale aspon sa mam obcas na com zasmiat
Odpovedať
Profilova fotka
casy....to ma velmi mrzi, mate ale smolu....ale zase je dobre ze manzel je stale optimista....s tym sa lahsie zije....ja dufam, ze tomu mojmu sa podari robotu udrzat....ma zmluvu na dobu urcitu no decembra.....ak mu predlzia po decmebri, hend idem podat ziadost a SFRB....dufam ze nam to vyjde a ze buduci rok sa nam podari ten nas dom dokoncit......ze sa budem vytesovat ako Daniela......teraz este pozicku nechcem brat, nechcem riskovat, kedze ja som na materskej a este stale niesme v starych kolajach, este stale je to take onake...sa nejako nevieme spamatat a usadit poriadne....a este vela papierovaciek nam treba.... :-p ... Daniela....tak v dobrom ti zavidim ze uz finisujete...ja som si myslela ze v tomto case budeme finisovat tiez, ale blba koruna posilnila a my sme mali dost vydavky koly mojmu tehotenstvu, tam sme prisli o riadne peniazky...tak nam nic ine neostava, len si vziat pozicku.... ]-( Katka rastie ako z vody a robi velku radost....uz sa usmieva vo velkom...a je to taka mamina cica.... :-N .....ona je to najkrajsie v mojom zivote.....jej ocka, pohlad....uff, vsetko je hned krajsie.... ;-)
Odpovedať
sophie a kde pracuje? moj manzelik ale nie je optimista, ale snilek.. a to je pruser... ide mi s tymi uzasnymi napadmi niekedy riadne na nervy... dnes rano zahlasil, ze dvoch rokov bude mat mesacne obraty milion, uz davno ma tak nerozosmial... lebo zatial tomu absolutne nic nenasvedcuje... ale nech je aspon sranda, ked na chleba nebude.. :-) Katuska je urcite rozkosna.. my sa zatial mozme tiesit len s ratolesti nasich kamaratov...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
casy, nakoniec sa mu postastilo v jednej firme na plastove okna....robi technickeho vymeriavaca pre spis a gemer, takze sa najazdi autom....ale vikendy a sviatky volno.....plus cestaky...takze sa to celkom da...ale tiez sme k tej robote prisli len tak ako slepa kura ku zrnu.....cez kamosku....rychlovka....v piatok do 12 este robil na stavbe, poobede siel na zacvik a v pondelok uz bol na zmluvu...tak dufam, ze to bude dobre.... a ty si si uz nieco nasla???...je to inac strasna bieda..som si ta minule vsimla vo fore pozicky......ja som radsej ani prispevok nenapisala, dost ma tam rozladil ten pan, co zjedol mudrost sveta....no nic...aspon vidime ake rozlicne nazory su a zaroven sa skrz tie nazory odzrkadluje ake velke rozdiely financnej urovne su na slovensku...pre niekoho je 10 tacov mesacna mzda, pre niekoho len peniaze na uzitie si..... :-S
Odpovedať
sophie.. tak so mnou je to zatial bez sance.. ale mam nejake privyrobky, takze aj nejaky zarobok.. len keby toho bolo viac.. dnes je vsetko a vsade o kontaktoch, rodinkarstve, znamostiach.. este aj do Whirpoolu teraz jedine poznamosti a to je uz sila... tiez obcas tu prejdem par tem a az sa mi hlava toci... su fakt obrovske rozdiely, tu na vychode sme radi ked vobec mame pracu, robime casto za smiesne peniaze, zapad a hlavne Ba im nase hodnoty a zivnotny styl pride ako uboziaci.. preto tu uz casto nechodim, nech potom aspon nemam vacsie depky.. zacali sme sa v poslednej dobe trosku krutit aj v oblasti financnictva a tak az teraz vidim aj tu obrovske rozdiely v moznostiach a hlavne casto ludskej hluposti niektorych jedincov.. ale zial aj takto to chodi
Odpovedať
prosim, nevie niekto o nejakej praci pre chlapa? surne
Odpovedať
Profilova fotka
a v akom obore??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:-) časy je mi to ľúto, ale teraz je doba naozaj blbá. sledujem voľné pozície a je ich strašne málo |-| sophie krásne rastiete, držím palce nech aj stavba ide tak rýchlo, aj moje krsňa sara je úž tiež poriadne veľká:-) (narodeniny majú pododbne) je z nej taký malý tučniačik...
Odpovedať
sophie, obchod, pocitace to by bolo naj, ale v podstate asi cokolvek co by vedel robit daniela, je to naozaj horsie ako sme cakali... ziadosti sme sa naposielali, nahladali, nieco sa naskytlo, ale vtedy mal pracu a teraz je to katastrofa... nic, nikto ani len neodpoveda na ziadosti, aj ked myslim, ze prax ma manzel zaujimavu... ja tomu uz ozaj nechapem
Odpovedať
Profilova fotka
oh, moja, to je mi luto...tak som sa tesila. ze ste sa rozbehli..... :-( ..viem len o jednej stavbarskej robote...ale to by asi nevedel....ide i komplet murarcina... :-| danielka....rychlo rastieme.....uz sa musis trsit na domcek...ja mam stale taky dobry pocit, ked sme na stavbe...dobre sa tam citim...ale este si pockam, kym sa budeme stahovat...este stale sa nejako aklimatizujeme s Londyna.....cakame na zmluvu na neurcito v mm praci...potom skusime sfrb a ak nie, tak hypo.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a dani, ak smiem, odkiala a co za pracovnu dosku mas na kuchynskej???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :- ) no tá doska nám spôsobla trošku starosti, lebo mala byť lesklá biela a kvalitná a nie za 30 tisíc :-) tak mi nakoniec našli duropal, nemecká doska a vraj len tá je na slov. trhu v bielom lesku a nie v šialenej cene. nájdeš ich aj na stránke http://www.duropal.com/internet/index.... na fotke je ešte s fóliou, ale cez víkend pôjde dole. inak viem pochopiť tvoje pocit, keď ste v dome. aj nám sa tam veľmi páči a už nás nebaví pendlovanie medzi terajším domovom a novým domov a prácou. ak všetko pôjde ako m á, tak sa na prelome augusta a septrembra sťahujeme. ak budeš čokoľvek potrebovať rada poradím. už som sa dosť nabehala kvôli tomu zariaďovaniu. inak v SNV je veľmi dobrá stova, od nich máme kúpeľne a sl. Vansáčová. je šikovná. len pre info.
Odpovedať
sophie, aj ja som sa tesila,pomaly sme sa vylizavali z toho najhorsieho, a teraz sme spadli este hlbsie... uz sa minuli aj financne rezervy a neviem ako dalej... bojim sa ze padneme na same dno a prideme o vsetko... zial, murarcina je pre neho len na urovni laika....
Odpovedať
Profilova fotka
caute...daniela, so stovy mame zatial skoro vsetok material....ale nejako sa mi zda, ze cim dalej, tym su drahsi.... :-p ....my v kupelni planujeme okachlickovat len okolo umyvadla a vane......ostatok stierka, cize ja si skocim po kachlicky asi do PP...do merkury...ale pracovnu dosku chcem tiez lesklu...teda uvidime podla financii.....na aku sa zmozeme pri dietati a na rodicovskom.... :-p casy...strasne, snad sa niekto este ozve, alebo este mozno rodina pomoze.....a nemali ste uver poisteny???
Odpovedať
sophie... budem pisat radsej do ip
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
este ste tu???... =-)
Odpovedať
1
12
13
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?