Čo na betónovú podlahu

Dobrý deň. Rekonštruujeme miestnosti pod ktorou je pivnica a chcem sa spýtať čo by ste dali na betón. Výška už vrátane plávajúcej podlahy môže ísť do 4.5cm. Plávajúca bude cca 7-8mm. Betón nie je rovný, je to železobetón a pod tým je pivnica. Z pivnice je ten beton(teda strop pivnice) zatepleny 10cm polystyrénom. Co by ste teda odporúčali dat na ten betón v tej miestnosti aby sme sa dostali vyššie. Poter sa ze vraj tak tenký nedáva lebo popraska. Tak teda tvrdený polystyrén? Nalepiť lepidlom na betón styrodur? Ci existuje iný tvrdený naschvál na podlahu? Alebo nivelacka najprv? Alebo co tam dat. Ďakujem pekne za odpovede.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od webster11:

Dobrý deň. Rekonštruujeme miestnosti pod ktorou j…
@webster11 Robia sa aj špeciálne slim potery už od 35 mm, pokiaľ tam nebude podlahovka. Prípadne sa dá urobiť suchá podlaha. Reklamu na značky uvádzať nebudem, vygooglite si suchú podlahu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od roman_:

@webster11 Robia sa aj špeciálne slim potery už o…
@roman_ čítal som o tom ale nepozdáva sa mi to a ani neviem ako na to
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od webster11:

@roman_ čítal som o tom ale nepozdáva sa mi to a …
@webster11 https://tepore.sk/uploads/steico-isor...
Odpovedať
Pozri cemix 1125 ak si pamatam spravne cislo. Mozes to vyliat anhydrytom, ten je samonivelacny a od 25mm. Sucha podlaha je fajn avsak je drahsia ako nivelacka 😂😂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od eagleowl:

@webster11 https://tepore.sk/uploads/steico-isore…
@eagleowl to vy predávate? Ceny?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od uhlikova_stopa:

Pozri cemix 1125 ak si pamatam spravne cislo. Moz…
@uhlikova_stopa a nepopraska to?
Odpovedať
Ten podlahových polystyrén by tam nebol vhodný? Ci?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od webster11:

@uhlikova_stopa a nepopraska to?
@webster11 ved ten podklad ti nema kam ist tak asi ani ten poter...vyhodou vsetkych tychto materialov je, ze maju zadarmo poradenstvo...tak napis mail na technicku podporu a daj nejake fotky detaily a oni ti na 100% odpisu a poradia
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od webster11:

@eagleowl to vy predávate? Ceny?
@webster11 nepredávam....hobra sa používa viac ako päťdesiat rokov .....žiadna novinka. Na rozdiel od iných materiálov má zvukový útlm aj tepelne izoluje.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od uhlikova_stopa:

@webster11 ved ten podklad ti nema kam ist tak as…
@uhlikova_stopa tak to by som bol zvedavý ktorá firma mi zadarmo poradí co by bolo lepšie...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?