WC pod schodami

Ahojte nemáte niekto wc umiestnené pod schodami? Nám vychádza priestor 900 x 1650. Rada by som videla nejaké reálne foto, prípadne či ste spokojný s jeho umiestnením. Ďakujem za každý koment ;-)
Odpovedať
priestor vyzerá pôdorysne dostatočný na wc, umývadlo bude stroška stiesnené ale dajú sa kúpiť aj také uzučké :), len si dávaj pozor či máš výškovo dosť priestoru dole pod schodiskom, či máš dosť veľkú výšku v mieste kde chceš reálne stáť bez sklonenej hlavy
Odpovedať
tú výšku ešte presne pozriem v projekte ;-) @debora_7
Odpovedať
Profilova fotka
@1member ak dobre chapem chces dat wc pod vyssie rameno dvojramenneho schodiska a dvere z "čela ".. hmm podorysne to sice vejse ale sklon je dost velky podla mna ..ak teda keramiku nechces mat hned za dverami a vyssie osoby budu vzdy musiet davat pozor pri sadani a ked budu na iba malej..bude to diskomfortne..ale treba si pozriet ake budu realne vysky podla rozmerov schodiska..
Odpovedať
mame,ale pod jednoramennym.
Odpovedať
@richard71 ano dobre to chapes :) výšku preverím...
Odpovedať
Profilova fotka
@1member no bez srandy si to fakt vyskusajte..ako to bude pohodlne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 rokoch
Ahojte, mate niekto WC pod schodiskom, pripadne foto ako to vyzera? Mam to tak navrhnute v projekte. Nebol som s tym uplne spokojny ale uz nacisto sme ho nemali kde dat, aby som sa neobmedzil v inych poziadavkach na dom. Priklada rez zo studie.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od andrew87:

Ahojte, mate niekto WC pod schodiskom, pripadne f…
@andrew87 ked pises, ze ste ho nemali kam inam dat, tak si asi moc nepomozes. akoze ak je vyska primerana, tak je to okej, ale keby som sa mal zakazdym krcit a zakazdym by to mal byt nekomfort, tak neviem no.
Odpovedať
Profilova fotka
My máme v novostavbe WC pod schodami, úplne bez problémov, samozrejme máme rekuperáciu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od andrew87:

Ahojte, mate niekto WC pod schodiskom, pripadne f…
@andrew87 Videl som jedno také WC v jednom dome, čo sme pozerali. No poviem ti, keby som tam mal ísť na malú potrebu po stojačky, tak by som musel skloniť hlavu, aby som si ju nešúchal o strop. Syn, čo má o 15 cm viac, by sa tam nezmestil. A na veľkú by človek musel na misu zacúvať zohnutý dopredu. Ale každý priestor je iný, záleží od rozmerov. Vizualizácia je o ničom, projektant pár klikmi zmenší postavu, aby to vyzerao dobre. Skú si z veľkých kartónov urobiť tú miestnosť podľa rozmerov v projekte a uvidíš, či s tým budeš spokojný. Radšej si daj tú námahu s tou maketou, lebo ak to už raz urobíš, priestor nezväčšís. Ja som si tak raz "namodeloval" kuchynskú linku v paneláku, keď sme prerábali kuchyňu. Kartóny zom si zobral z jedného bicykloobchodu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?