Skúsenosť so stavebnou firmou Comacc stav

Dobrý deň, má niekto osobnú skúsenosť so stavbou domu od firmy Comacc stav? Prípadne Comacc reality. Ďakujem.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pep3:

Dobrý deň, má niekto osobnú skúsenosť so stavbou …
@pep3 Dobry den, podarilo sa vam ziskat nejake recenzie? Mate pripadne uz vlastnu skusenost?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megalord21:

@pep3 Dobry den, podarilo sa vam ziskat nejake re…
@megalord21 Zdravim, skusal som si ich vsemozne overit a ziskat nejaku nezavislu skusenost, vysledkom je, ze som nic negativne alebo problematicke neobjavil. Vyzera to byt mala firma ktora ma svoje zasady, nebudu robit s hocikym. Ludia co ich poznaju alebo s nimi spolupracovali, hovorili ze su seriozni, ze to nie su nejaki spekulanti ani oj*bavaci. Co sa ale tyka konkretnej nezavislej skusenosti s priebehom/kontrolou stavby tak som nenasiel. Bol som s nimi na obhliadkach rozostavaneho aj dokonceneho niekolko rocneho domu a vyzerali oba v pohode, ziadne problemy som nezaznamenal. Vyzera ze su velmi flexibilni a da sa s nimi dohodnut na hocicom, kazdy dom robia na mieru konkretnemu cloveku. Ale hovorim, neviem to na 100%. Aj tak mi bolo povedane, ze je pri stavbe najlepsie mat vlastny stavebny dozor vybaveny. Mne to na rozhodnutie stacilo, uvidime ako sa to bude realne vyvijat dalej...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pep3:

Dobrý deň, má niekto osobnú skúsenosť so stavbou …
@pep3 Dobrý deň. Máme osobnú skúsenosť - stavali nám dom.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kk83205:

@pep3 Dobrý deň. Máme osobnú skúsenosť - stavali …
@kk83205 ahoj, a dobru skusenost? prip. mozes mi napisat spravu, ak by si bola taka mila? :)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kk83205:

@pep3 Dobrý deň. Máme osobnú skúsenosť - stavali …
@kk83205 Tak poprosim zdielat, dakujem.
Odpovedať
Nám stavali. Foto domu pozerám ze majú aj na ich stránke. Celkovo to bolo OK. Ale omietky boli spravené hrozne dva krát sa tam majstri vrátili aj tak to bol grc. Zle zhutneny preklad nad garážovou bránou. Ale celkovo nič záväzné. Okna sme si ale riešili sami. Ešte ma napadlo po roku prestal vsakovat jeden trativod musel som to cele odkopať. Celkovo to ale nebol dáky mega pruser. A ešte pozor nedostal som žiadne revízne správy tlakové skúšky ani nič ku kolaudácii tak to si račej dohodnite vopred. Plus teda stavebny dozor. A ešte jeden detail fasádnici lepili na buchty a žiadne rámiky atď.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?