Pripojky

zdravim riesil niekto pripojky na pozemok voda,kanal,elektrina a plyn? mame vsetko cca do 3m od pozemku neviete ako sa pohybuju ceny cca? dakujem za odpovede
Odpovedať
Elektriku som nedávno riešil a projekt + realizacia + revizna sprava + poplatok distribučnej spoločnosti 1 270,48€ dĺžka 2,5m
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pavol_skalicky:

Elektriku som nedávno riešil a projekt + realizac…
@pavol_skalicky Myslím, že 2,5 m prípojku by som mal u nás min. o 1000 € lacnejšie. Hm,... niečo mi uniklo, alebo zmenilo sa dačo v poslednom období?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@pavol_skalicky Myslím, že 2,5 m prípojku by …
@petersd Pokial viete zrealizovať kompletnú prípojku v cene akú píšete tak mám pre vás dlhodobú prácu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@pavol_skalicky Myslím, že 2,5 m prípojku by …
@petersd Akože za 200€ prípojka? Veď len pripojovací poplatok je zhruba 300€, rozvádzač 200€, projekt 200€, revízia 100vka. Takže ako?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@pavol_skalicky Myslím, že 2,5 m prípojku by …
@petersd haha tak nabudúce ťa oslovím ale opováž sa povedať viac😂 ako píšu nadomnou, je to nereálne za 270€ urobiť prípojku
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@petersd Akože za 200€ prípojka? Veď len pripojo…
@frantisekca ... o rozvadzači reč nebola, projekt nepotrebujem a revíziu mám za darmo. Keby že sa to stále pravidelne opakovalo, tak by to bolo po 50 €... (a okrem všetkého, stále sa bavíme o posraných 2,5 m)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@frantisekca ... o rozvadzači reč nebola, projekt…
@petersd to je ako spytat sa na cenu hotovej pizze a dostat odpoved muka za 0,5€ a ostatne mate doma v chladnicke...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@frantisekca ... o rozvadzači reč nebola, projekt…
@petersd ako to že "projekt nepotrebujem"? To pre distribučnú spoločnosť na východe platia iné pravidlá? Tak revizáka zadarmo pošli nabudúce aj mne, aspoň ušetrím😂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@frantisekca ... o rozvadzači reč nebola, projekt…
@petersd a ešte že o rozvádzači reč nebola? Tak prípojku bez elektromerového rozvádzača chceš realizovať ako? Keď si to tak zhrnieme, niekto sa pýta na realizáciu prípojky a ty hovoríš o prípojke bez projektu, rozvádzača, poplatku za pripojenie a s reviziou zadarmo - to teda neviem potom začo si zaplatil tých 270€😂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pavol_skalicky:

@petersd ako to že "projekt nepotrebujem"? To pre…
@pavol_skalicky Až budeš mať dobrého kamoša revizáka, ktorý to má len popri hlavnom zamestnaní, tiež budeš mať občasné revízie zadarmo, alebo za fľašku pálenky, ktorú aj tak spoločne vypijete... Musíš byť ale "človekom", aby si mal takých kamarátov. Ak nie si, tak plať po 100 - 200 €/revízia. 😉
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@pavol_skalicky Až budeš mať dobrého kamoša revi…
@petersd ja stále nechápem, kam na tie ceny chodia 🤷‍♀️ Poslal som na SSD žiadosť aj s vykresom z projektu domu, schválili, dali mi technické parametre ako.....vykopal som jamu, vybetonival aj s chranickami, na to DT (7ks), dontoho vyrezať otvor na skriňu, skriňu osadiť, prestrčiť káble a zemnenie.....k stlpu, druhý k domu..... prišili chalani technici, zapojili. Poplatok, skriňa, betón, DT 240+110+20+káble tie asi do 50 eur. Aj s jedlom a pitim do 500 eur. Revizku robil ako súčasť domu 🤷‍♀️
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?