Máte skúsenosť s domami od JL Haus?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,mate niekto skusenosti s domami od JL HAUS?My si chceme od nich stavat dom PIKO,ak budete chciet,mozem poslat nejake foto :-)
Odpovedať
1
2
@misoo daj aj link rovno ktory dom ste si vybrali a foto tiez, a tiez ta cena ma zauima ci to je so zakladmi a prosim kto vam to robil?
Odpovedať
čaute, cenu som uviedol aj so základmi, tie vyšli okolo 80tisíc korún slovenských. tie som robil sám iba beton bol dovezený. Stavali sme z ytongu 250-obvodové múry, ytong 150,100 priečky, strop sadrokarton, nad ním 30cm izolácia a zateplený 10cm polystyrén. Väčšinu som robil s ujom a otcom, strechu,poter, krb, okná, vodu a sadrokarton robili firmy. Nejaké foto mám ale iba zo začiatku stavby najdem to a pošlem. Na modrej streche je tento fotoalbum http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/h... je to ten istý dom len my tam máme aj krb a inak kupelnu. Projekt stál 19tis skk,.
Odpovedať
Waw,to si zmakol za super cenu,gratulujem.mam este otazocku,ze s akymi materialmi sa pocita v projekte,aka skladba stien,stropu,strecha atd.A ako si riesil kurenie?
Odpovedať
@zdenulienka @misoo mozem sa opytat kde staviate? mozte mi odporucit tych zivnostnikov co vam robili dom?
Odpovedať
staviame v okrese Pezinok. Fotky domu sú na http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/m...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
No my sme si od JL haus vybrali Rival IV a po konzultácii sme si ho aj prerobili rozsírili sme jednu čast domu o 80 cm. Z jednej kuchyne a izby sme 20 cm ubrali a získali sme priestor pre chodbu aby sa nevchádzalo do izby cez iné izby. a Este aj máme zadný východ s malou kotolnou na tuhé palivo. Krb jednoznacne nechcem v dome
Odpovedať
@mariannaole mozem sa opytat,aka firma Vam domcek postavila?A ako vychadza cenovo?Pridajte viac fotiek,je celkom podareny.
Odpovedať
Profilova fotka
@kuracinarez Hrubu stabu nám postavil známy, ktrorý tie domceky od JL haus stavia. . Garáz svojpomocne a dokoncovali dom sme tiez svojpomocne. Hrubá stabva nás vysla okolo 20,000 €. A ostatné uz nemám ja prehlad. Dám viac fotiek, len musím povyberat.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@kuracinarez Mneodpovedal hneď,poradil, mám dobrý dojem.
Odpovedať
stavia niekto rival x svojpomocne? kolko vas vysla hruba stavba? dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@zdenulienka ahoj,vies niekde zohnat termalicu lacno ? som od Presova :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?