Poraďte pozemok do 50 km od Bratislavy

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, vedel by mi niekto poradiť - chceli by sme kúpiť pozemok, cca 400 m2, v cene do milióna, vo vzdialenosti do cca 40 až 50 km od BA...je to reálne? :-p a ktorým smerom od BA by sme sa mali uberať? vopred vďaka za všetky rady :-D
Odpovedať
1
7
8
No caute ludkovia, Predavam pozemok a nikto ho nechce kupit ;-( ,tak ho ponukam zas a znova.Krasny,nadherny,597m2 moj milucky pozemok,elektrika,pristupova cesta,studna vlastna,v naj casti a naj obci pri BA HVIEZDOSLAVOV. Najlacnejsi zo vsetkych.
Odpovedať
ahoj perkuska, napísala som ti cez IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim Vas vsetkych My sme kupili pozemok V Novej Dedinke co je od BA od hranice po hranicu 10km do centra okolo 25km.Je to obytny subor kde je na predaj 27 pozemkov od mensich okolo 490m2 az po vacsie.My sme ho kupili za 99eur/m2 ale teraz sa zevraj zlacnovali.SU mozno drahsie ale fakt tam mate vsetko hotove,len treba prachy a chut stavat ;-) Je tam urobeny plot okolo celeho objektu,nasadene stromceky,vstupna brana,pristupova cesta aj cesty pred pozemkami,vsetky IS,buduje sa tam detske ihrisko,maly tenisovy kurt a mensi kulturny dom na zabavu.Blizko su super stavebniny a betonarka.Je to tiche pekne miesto a budete mat aj dobrych susedov...staviame si tam domcek aj s kamoskou :D V pripade zaujmu poslem cislo na majitela je to prijemny starsi pan a velmi ochotny.Pridavam aj foto nie su najlepsie ale aspon nieco,lepsie je to vidiet. Prajem pekny den
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte mi sme kúpili pozemok po dlhom hladaní a po tom všetkom čo som videl cenovo a lokalitovo mi to prišlo naj riešenie je to priamo oproti mlynskému klinu www.lesoparksenec.sk toto je ich tretí projekt společnosť sa volá www.lignus.sk ok zatial tolko mjte sa pekne zatial
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte aký je váš názor na kúpu stavebného pozemku v novej lokalite v obci Pusté Úľany? Aká je to obec?
Odpovedať
Profilova fotka
@andzi ako obec no tak.. ma svoje plusy aj minusy... ta lokalita je uz mimo obce... / boli tam predtym problemy so stavebnym povolenim../ preto je tam vela volnych pozemkov zarastenych... takze skus sa informovat na obci ako je to tam teraz s tym../ viac ti poslem v IP
Odpovedať
Profilova fotka
Ked sme hladali pozemok... tiez sme zadavali inzeraty do 50km od BA... az sa to postupne zkracovalo a ostali sme na 15km... ten cas je nenahraditelny...
Odpovedať
@maznacik007 veľmi pekne ďakujem za všetky informácie, veľmi si mi pomohla. :-)
Odpovedať
1
7
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?