Obložkova zárubňa

Profilova fotka
Zdravim vas viete mi poradiť vzhladom na oblozkove zarubne? Mam otvor na.. 105x204....hr.steny 30cm 104x204....hr.steny 30cm 90x200....hr.steny 15cm 90x204.... Hr.steny 15cm Viete mi poradiť nejaké lacné obložky alebo nejako to prerobiť na lacnejšie?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od matejb96:

Zdravim vas viete mi poradiť vzhladom na oblozkov…
@matejb96 co sa tyka lacnych obloziek tak obi/merkac a ak chces zlacnit tu 30cm stenu, tak dolepit odrezky z 10 ytongu ktore oblozis uzkou zarubnou a bud zosekat nadprazie, alebo odrezat z oblozky a dveri, alebo pouzit drevenu ramovu zarubnu...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od minoo:

@matejb96 co sa tyka lacnych obloziek tak obi/mer…
@minoo poslem foto,ak mi to môžeš objasniť kresbou na nich, bol by som vďačný.
Odpovedať
Profilova fotka
Vymurovať to z chodbovej strany bude lepšie ako z izbovej?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od matejb96:

Vymurovať to z chodbovej strany bude lepšie ako z…
@matejb96 https://www.zlomek.sk/sk/stavebne-otvory na obrazku, cast c.2. Ten prilepok 3cm som myslel aby sa mala na co zalozit oblozka. Ak nie je nutne mat rovnake zarubne v celom dome, mozes tam vlepit ramovu zarubnu: https://www.merkurymarket.sk/vrobok/u... kedze mas tie otvory pri stene, na obe riesenia potrebujes vyspravit ten otvor, lebo ho nebudes zakryvat zarubnou. Tiez budes musiet doriesit vysku (skoda, ze sa neriesilo pred poterom), aby ti to do toho otvoru voslo, ci uz cela oblozka, alebo ta ramova. Neviem ako by som to nakreslil, sorry, proste len zarubnu vtrepes do otvoru, ked nou nechces otvor oblozit (siroka - draha)...
Odpovedať
Profilova fotka
Ak tam nechces dvere davat tak sa to vola slepa zarubna ( nema diery na panty a zamok) Neuvazoval si nad tym ze to iba omietnes???
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od wolodymyr:

Ak tam nechces dvere davat tak sa to vola slepa z…
@wolodymyr a necham vlastne iba otvor?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od matejb96:

@wolodymyr a necham vlastne iba otvor?
@matejb96 ty musis sa rozhodnut co chces. Ak do buducna dvere tak taku oblozku kupit. Ak nie tak slepu zarubnu alebo zaomietat
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?