Kompozit alebo Gerflor Hqr

Máte niekto skúsenosť s kompozitnou podlahou od EGGER Dub Montfort podobný Halifaxu alebo s vinylovou podlahou v rolke Gerflor Noma Cola, čo skôr do novostavby? Ak náhodou máte chceli hmby sme vidieť reálne foto už položenej podlahy, ďakujem
Odpovedať
@mrekajdenis
Odpovedať
V rolke mame gerflor. Najprv sme skusili len kuchynu a chodbu a uz mame v celom byte. Nieje co vytknut. Predtym egger podlaha. Vydrzala malo. Padli mi kluce ryha... malemu len vyfrklo z bublifuku a aj ked som to hned utrel spoj uz napucal. Ak chces zajtra mozem dat foto.
Odpovedať
@marlo ďakujem za radu, rozhodujeme sa lebo majú cenu za kompozit veľmi dobrú skoro rovnakú ako gerflor v rolke. 22,90 A GRFLOR ZA 18,80. Ak by si mal čas, prosím odfot, ďakujem
Odpovedať
@mrekajdenis som zabudol cvaknut. Pri dennom svetle je to ine ako ked sa nato svieti.. tak potom zajtra 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@marlo a to ste mali kompozit? keď vám to napučalo.
Odpovedať
@igorkoo nie ja som mal laminat. Ale je velky rozdiel ulozit laminat alebo polozit gerflor. Uz by ma nebavilo zameriavat pilit a ukladat. S gerflorom je ovela menej roboty.
Odpovedať
@marlo dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som ku halifaxu zobrala kompozitnu od paradoru
Odpovedať
Profilova fotka
So vzorkou halofaxu
Odpovedať
@marlo, ✌️
Odpovedať
@mrekajdenis
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch

Odpoveď na príspevok od marlo:

@mrekajdenis
@marlo zdravím, to máte ten geflor hqr? Tiež rozmýšľame do domu dať. Teraz vybetónovali podlahy, nedali polystyren, iba ciernu foliu pod betón. Pod ním máte nejakú izoláciu? Podlahu ten vinyl v rolke máte lepenú alebo iba položenú? Odporúčajú 1.5mm podložku pod prípadne 6mm, ale to sa vraj posúva, že 1.5mm sa neposúva. Na vzhľad nie je ten vyní taký gumový aj na dotyk?
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od verki89:

@marlo zdravím, to máte ten geflor hqr? Tiež rozm…
@verki89 to sme mali v byte... uz sme nejaky cas v dome. Tu mame inu podlahu ... kompozit od paradoru... je to drahsie. V byte gerflor hqr vydrzal v podstate vsetko... teraz tam maju psa a nestazuju sa. Nebolo polozene pod podlahou vobec nic.. vsetko pekne kopirovalo. Podlaha bola tichsia ako klasicka plavajuca ... aj teplejsia. Ked sa posunul nabytok zostala po nom priehlbinka ktora sa casom narovnala.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od marlo:

@verki89 to sme mali v byte... uz sme nejaky cas …
@marlo vdaka
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?