Kde zohnať leštený gres na podlahy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, chcela by som sa Vás spýtať, či má niekto z Vás skúsenosti s lešteným gresom - podlaha... velmi sa mi to páči, no neviem, aké to je na údržbu a kde ho vlastne zohnať....??
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@noraah to som tiež este nepocula...aky silikon??? medzi kachlicky? a ake znacenie posledny kachliciek a preco?? to je divne nejake... to co je? ty kokos, dala by som im to k nahrade, dufam, ze ste im ta to este nezaplatili :( fuha, neviem.. skus cif ten na ktorom je teniska nakreslena... s nim by to malo zist... mozes skusit aj odlakovač.. hresu sa z neho nic nestane, mam to odskusane, ked sa mi vylial cerveny lak na nechty..... zislo to vsetko
Odpovedať
@noraah ak je na báze alkoholu, tak liehom to ide dolu
Odpovedať
skusali sme uz aceton, zajtra si vyskusam lieh :-( dakujem Vam za odpovede, strasne ze nikomu sa neda verit.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
leštený gres sa impregnuje čím baby? akým prostriedkom?
Odpovedať
ak je leštený gres šmykľavý, je možné ho niečim naimpregnovať proti klzkosti? viete mi poradiť? dík
Odpovedať
ja mam bledy - biely so šedymi flakmi vysokolesteny , vôbec sa nesmyka a na udrzbu je super...nevyhoda je len ta, ze je vidno kazdu smietku na nom...ale to povysavam a stale mam kvoly lesku pocit čistoty..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrá predajňa aj ceny Exima B.B.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám tiež problém s gresom.Umytá dlažba a samé šmuhy,stopy po celom dome strašné ani ma to nebaví umývať už.Neviem čo by som ešte vyskušala je to škaredé stále tam vidím šmuhy.
Odpovedať
Já mám v koupelně a na WC Arkesii od Paradyz - barva beige vysoký lesk. Měla jsem z údržby strach, ale opak je pravda. Setřu čistou vodou, nebo vodu s trošičkou Jaru a po uschnutí lesk jako blesk. Ničím už neleštím, nic jsem neimpregnovala. Jak je celá koupelna v lesku, tak vypadá opravdu luxusně a elegantně. Mám něco nafocena v albíčku na české verzi, tak můžete mrknout.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@priechodanka ano je super...aj my mame od nich dlazbu aj nabytok..super personal...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?