Praskanie

Máte niekto skúsenosti s praskanim zvukmi hlavne večer .Nevuem presne určiť čo spôsobuje zvuk či drevo z krovu alebo podbitie odašia alebo zateplenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Nam ked praska alebo puka tak jedine podlaha alebo steny - ved ono to stale nejako "pracuje" aspon tak to odovodnili nasi, lebo som sa bala ci nemame duchov doma :D
Odpovedať
Podla mna je to uplne normalny jav, drevo neustale pracuje v kazdom rocnom obdobi, myslim, ze nie je sa coho obavat. Horsie by boli zvuky, ktore robia zvieratka ukryte ani neviete kde presne. 😅
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od eriq1005:

Máte niekto skúsenosti s praskanim zvukmi hlavne…
@eriq1005 Mne napriklad buchaju plechy v žlabe na streche, ked sa do nich oprie slnko. Ale ze riadne buchaju, akoby po nich niekto tresol kladivom. Az premyslam, ci nenastala nejaka chyba pri ich osadeni...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od eriq1005:

Máte niekto skúsenosti s praskanim zvukmi hlavne…
@eriq1005 Ak bol krov robený z mokrého dreva, tak sa môžeš ešte rôčik-dva napočúvať :-) Ale báť sa nemusíš, na hlavu ti to nespadne...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dedo758:

@eriq1005 Ak bol krov robený z mokrého dreva, tak…
@dedo758 Ja si skôr myslím že som dal menšie niekde žiadne medzery medzi doskami na odaší.To si myslím že spôsobuje zvuky dosky s polystyrénom dokopy
Odpovedať
Profilova fotka
Praskat vrzgat mozu: Parketa vs lista popr. zarubna Sdk konstrukvia Hocijake ukotvene drevo Fasada vs strecha Ryny v hakoch. Je toho viac co vydava zvuk vplyvom teploty vlhkosti ziarenia
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?