Smrad zo stien

Ahojte, prosím o radu. Bývam v prízemnom rohovom byte a v poslednej rohovej izbe mi už nejakú dobu vzniká zvláštny zápach. Je to niečo medzi niečím chemickým, nasladlym až po zhnité živé kvety vo vode.. po vyvetrani to vždy nachvíľu zmizne, pravidelne sa to však vracia. Pod bytom je vstup do garáže, z vonkajšej strany je tiež odkvapova ryna ktorá je zakončená v zemi strativodom. Stretli ste sa s niečím podobným? Čím by to mohlo byt? Ďakujem ..
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kuriatko94:

Ahojte, prosím o radu. Bývam v prízemnom rohovom …
@kuriatko94 Hej stretol,... bolo to však v rod. dome. Príčinou bolo, že do jednej izby sa murári párkrat vyčúrali, lebo wecko bolo v rohu pozemku a im sa videlo priďaleko. Skončilo to tak, že majiteľ po nasťahovaní musel v tejto izbe až otrepať omietku i časť muru, napenetrovať a nanovo omietnúť. Až vtedy to pomohlo, lebo stena bolo nasiaknutá štiankami. (boli to porobetónové kvádre)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@kuriatko94 Hej stretol,... bolo to však v rod. d…
@petersd Človeka to poteší...🥶
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od technik007:

@petersd Človeka to poteší...🥶
@technik007 Poznám aj iné finty murárov, ako vedeli "potrestať" stavebníka, ak bol vočí nim napr. nejako sprostý. Napr. vedeli zabezpečiť hnusný smrad v izbe, ktorý nastúpil až po niekoľkých týždňoch, po opustení stavby. To ale nepatrí na verejnú debatu, aby sa tým niekto iný neinšpiroval 😉
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@technik007 Poznám aj iné finty murárov, ako vede…
@petersd Ja som zažil "kolegu" elektrikára ktorý urobil "sabotáž" že vrazil kliniec do zväzku káblov na kábel trase, kvôli tomu lebo šéfmontér ho poslal preč zo stavby, lebo viac ako dosť sa zamestnával mobilom ako prácou.. Zamestnal nás na týždeň kým sme to nenašli...Zabiť ho bolo málo....
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od technik007:

@petersd Ja som zažil "kolegu" elektrikára ktorý…
@technik007 Jedni moji známi (murári) párkart urobili špekulantom zámestnávateľom, ktorí im zdržiavali výplatu, aj to, že naplnili plné miešačky štrkom/cementom (ktorým nešetrili) a odišli zo stavby preč. (toto sa robí v piatok, aby do pondelka, až niekto na to príde, to bolo dobre vyzreté) 😅 O naftou, či olejom poliatej armatúre pripravenej na stavbe už ani nevravím :-)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@technik007 Jedni moji známi (murári) párkart ur…
@petersd Zamestnávateľ musel byť "spokojný" že mu "vyzrel" betón v miešačke...No a nafta +olej tiež urobia svoje...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od technik007:

@petersd Zamestnávateľ musel byť "spokojný" že …
@technik007 a atačilo tak.málo - platiť chlapcom to, na čom boli dohodnutí... a nie že ešte aj zadržiavať výplatu, keď jemu odberateľ už bol za všetko zaplatil
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@technik007 a atačilo tak.málo - platiť chlapcom …
@petersd Je to náš nár. šport takto "vyplácať" zamestnancom...O......ť ich kde sa dá...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?