Nejde tepla voda

Ahoj. Mam taku totalne laicku otazku. V byte mame normalne mestske ohrievanie teplej vody. Vsade nam ide tepla aj studena, len v jednom umyvadle ide len studena a trochu vlazna. Pred par dnami isla aj normalne tepla voda... Neviete mi poradit ze na co sa pozriet a co skontrolovat? Uzaver teplej aj studenej vody pod umyvadlom su rovnako otvorene a nikto s tym nehybal...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od adamy:

Ahoj. Mam taku totalne laicku otazku. V byte mame…
@adamy máš tam pákovú batériu? chyba bude v nej , daj ju dole a zistíš
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od duzu:

@adamy máš tam pákovú batériu? chyba bude v nej ,…
@duzu ano, pakovu. Ja asi nic nezistim, lebo mi to vobec nic nehovori... Ale ok takze vymenit tu vecicku v baterii/ celu bateriu? Inak voda uz ide. Ale predpokladam ze ta bateria je asi uz pokazena a nespolahliva.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od adamy:

@duzu ano, pakovu. Ja asi nic nezistim, lebo mi t…
@adamy a ide i teplá voda?musí sa vybrať a skontrolovať či ide teplá voda , batériu rozobrať a poriadne vyčistiť zrejme je na nej veľa kameňa, batéria nemá tesnenie ale zátky s frézovaním do konusa a musí úplne zapadnúť, prepínanie teplej studenej zas tiahlo, tým sa dá namiešať správna teplota i veľkosť prietoku
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od adamy:

Ahoj. Mam taku totalne laicku otazku. V byte mame…
@adamy Problém môže byť ešte v tom ventile na stene. Zvyčajne v tých ventiloch je filter na nečistoty. Môže byť, že vo ventile teplej vody je filter zanesený a preto je prietok teplej vody menší. Treba zataviť hlavný prívod vody, dať dole ten ventil a skontrolovať pod ním ten filter.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od adamy:

@duzu ano, pakovu. Ja asi nic nezistim, lebo mi t…
@adamy Tak by mozno nebolo odveci, keby sa ti na to prisiel niekto pozriet a pripadne ti tu bateriu aj vymenil. Lebo ked to nazves "tou vecickou", tak predpokladam, ze ani v tej vymene nebudes moc zbehla. To bez urazky teraz.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od duzu:

@adamy a ide i teplá voda?musí sa vybrať a skontr…
@duzu Dakujem za odpoved. Tepla voda z toho kohutika niekedy ide a niekedy nie. Zatial som s tym este nic nerobila. Mam este jednu uplne laicku otazku - co sa stane ak to necham tak? Moze sa stat ze to napriklad zacne tiect niekde inde alebo nieco podobne?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od adamy:

@duzu Dakujem za odpoved. Tepla voda z toho kohut…
@adamy a kde by to malo tiecť? čo si nevidela rúrku s ventilom cez ktorú tečie voda, samotná rúrka sa len tak neupchá skôr ventil, hlavne na teplú vodu má viac kameňa, máš varnú kanvicu? tam to tiež treba čistiť
Odpovedať
Profilova fotka
@adamy nestane sa nic. Ak vam nevadi umyvat sa v studenej vode a nechce sa Vam vymenit bateria, je to cisto Vas problem.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mgx:

@adamy nestane sa nic. Ak vam nevadi umyvat sa v …
@mgx super, dakujem za odpoved a trpezlivost
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?