Jedáleň

Pekný večersme v dome ale idem riešiť stol jedalensky Rozmýšľam ci kúpiť jedalensky stol.kruhovy alebo obdĺžnik Ako vždy nie je priestoru veľa Osoby 3. Ale zdá sa.mi kruhovy vatsi a vzdusnejsi že osoby co tam sedia majú viac miesta A keďže chcem 3 osoby tak obdĺžnik mi nesedí na počet 3 stolicky Ako to.mate ..? Dik
Odpovedať
Profilova fotka
Pises ze nemas vela miesta tak do kruhu by som nesiel.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wyrky:

Pises ze nemas vela miesta tak do kruhu by som ne…
@wyrky áno ale vždy sa dá posunúť do rohu pri tom bežnom používaní si myslím ze kruh zasuniem do rohu a bude to vyzerať inak ..asi a mam vybratý 100x 60 a.neviem ci tam ns 100cm dám dve stolicky a tým.padom vatsie výdavky za 4 stolicky nie 3..
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mamakaja:

@wyrky áno ale vždy sa dá posunúť do rohu pri t…
@mamakaja Budú to vždy iba traja ľudia pri stole? 120x70 mi príde ako minimum. Štyri stoličky. Sedím momentálne za kruhovým stolom, cca 100 cm priemer - traja sú v pohode. Štyria už natesno...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dedo758:

@mamakaja Budú to vždy iba traja ľudia pri stole?…
@dedo758 presne to si myslím 100x60 je MALO na jednej strane dve stolicky je veľmi málo dik Ja chcem kruh manzel obdlznik Klasiku.. A 3 osoby áno sme ustalena rodina a 4 by sa na tie vianoce strčil ale dik chcela som ísť do 60 ale kvôli sviatkom pôjdem do 80 cm kruh asi ..s 3 stolickami na celý rok. Na terase mam 2m stol x 80 a to je na dve osoby na dlhej strane pohoda ale vnútri je radšej menej dik
Odpovedať
Profilova fotka
https://pin.it/3NDWYHQ snad to hodi spravny link. Tu su rozmery od ktorych sa da odrazit.
Odpovedať
60 cm priemer pre 3 osby? To je tak akurat na salku kavy a dezertny tanierik na posedenie v kaviarni a nie na stolovanie pri obede alebo pri veceri. Aj 80 je zalostne malo
Odpovedať
Idem do 75 kruh dik za nazory ! Pomohlo
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od zita19:

60 cm priemer pre 3 osby? To je tak akurat na sal…
@zita19 ani to nie zabudla si kam polozis mobil a cigi 🤣🤣
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wolodymyr:

@zita19 ani to nie zabudla si kam polozis mobil a…
@wolodymyr .. veru pravda.. na mobil dnes treba miesto ako pre dezertné taniere...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mamakaja:

Idem do 75 kruh dik za nazory ! Pomohlo
@mamakaja .. nech padne v úžitok, ale asi nepomohlo.. bude to malé. Nad rozkladacim kruhom ste nerozmýšľali..? Ak by ste aj jednu stranu nechali zloženú, tak máte stôl väčšieho D.. to trom stačí a v prípade návštevy rozložíte kruh aj pre 5 osôb.
Odpovedať
my sme sa rozhodli pre ovalny tvar stola, za nas najlepsie mozne riesenie. sme doma piati (so starkou momentalne 6, docasne) a ma u nas maximalne vyuzitie. kupovany v Topsedacky. nie je hranaty, co bolo zakazdym kamenom urazu, vsetci sa stazovali na nepohodlie pri sedeni 😄
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Zariadiť malú jedáleň je niekedy ľahšie, ako by ste čakali. Stačí pár drobných detailov a priestor sa razom premení na štýlový a praktický kút pre celú rodinu. Maximalizovať malý priestor už nemusí byť tak jednoduché. Vyskúšajte naše tipy a premeňte svoj jedálenský kút na centrum diania. Poradíme vám, ako zariadiť malú jedáleň ➡️ https://www.modrastrecha.sk/magazine/...
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od denisa_hajdukova:

Zariadiť malú jedáleň je niekedy ľahšie, ako by s…
@denisa_hajdukova Super tipy, myslím, že to reálne aj niekomu dokáže pomôcť 😊
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od chovan6:

@denisa_hajdukova Super tipy, myslím, že to reáln…
@chovan6 Odovzdám našej Miške pochvalu :-) ďakujeme.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?