AUdio do obyvacky

Ahojte. Mate tu niekto prosim vas realne skusenosti s audiom do obyvacky? Pokukujem po dakom soundbare ( aj ked je mi jasne ze ocakavat zazraky od toho nemozem, ide mi len o lepsi zvukovy prejav hudba, film a pod. ) ale skor by ma zaujimalo ci ma niekto prepojene s tv cisto len reproduktory. Dakujem za kazdy prispevok
Odpovedať
Ahoj, pokial nie si riadny HI-FI labužník, tak soundbar k TV ti posluži dostatocne. Oproti pidi repracikom, zabudovanym v telke je to neporovnatelne. Ked chces nieco lepsie, tak soundbar spolu so subwooferom. A ked chces este lepsie, tak ak si môžes dopojiť aj zadne repro. Ale tam uz tie ceny riadne skacu a samozrejme nikdy to nebude ako original Home cinema
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jurkoboss:

Ahoj, pokial nie si riadny HI-FI labužník, tak s…
@jurkoboss čo si pamätám len jeden krát parádne urobený zvuk Formule, to som nevedel kam otočiť hlavu aby ma nezrazilo,úplne ťa vtiahlo do obrazu, ale v kine kde bola kopa rôznych reprákov
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jurkoboss:

Ahoj, pokial nie si riadny HI-FI labužník, tak s…
@jurkoboss ano to mi je v celku jasne :) len mas realnu skusenost popripade vies poradit do cooho sa opalti ist v ramci moznosti pomer cena/vykon? osobne by som siel urcite do toho spolu so subwooferom
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od korky13:

Ahojte. Mate tu niekto prosim vas realne skusenos…
@korky13 ako uz bolo povedane, pokial niesi maniak do audia tak soundbar ci mikrosystem ti posluzi bohato. Ja som kedysi zvolil Mikrosystem Panasonic SC-PMX7EG-K. Momentalne to je novsia verzia Panasonic SC-PMX92. Malo to velmi dobre recenzie a musim povedat, ze zvuk je velmi dobry. Aj Mira Zbirku ma bavi na tom pocuvat :) Ma to dobry rozsah a vie to dat aj hlboky dunivy ton pri nizsej hlasitosti takze aj na filmy super.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od korky13:

Ahojte. Mate tu niekto prosim vas realne skusenos…
@korky13 ja som to v starom byte riesil dvomi priemernymi studiovymi monitormi (myslim, ze M Audio M3-8) a Cambridge Audio DAC prevodnikom. Zvuk velmi pekny, basy vyborne, vysky jasne. Dokopy okolo 1000€.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od korky13:

@jurkoboss ano to mi je v celku jasne :) len mas…
@korky13 realnu skusenost mam taku, ze mam k TV LG soundbar LG so subwooferom a zadnymi repro. Tazko ti je teraz odporucit, ze aky model, ked nevieme, v akom cenovom pasme sa hybeme, kolko si ochotny zaplatit. Na bezne vyuzitie urcite staci uz aj soundbar a subwoofer. Ja som sa pre soundbar rozhodol aj kvoli vizualu. Domacnost mam zariadenu v jednoduchom skandinavskom style, preto som nechcel nejake stojanove velke repraky a podobne. Ten soundbar pod televizorom nie je taky dominantny, subwoofer mam vedla gauca, a zadne repro za gaucom
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jurkoboss:

@korky13 realnu skusenost mam taku, ze mam k TV…
@jurkoboss tiez mam LG TV. Keby bol rozpocet tak investujem samozrejme do toho ine financie. No chcel by som sa zmestit to rozpoctu 300-350eur. Jednoduchy zaklad pre lepsi zazitok z hudby ci filmu. Ktoru radu LG soundbaru mas?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od korky13:

@jurkoboss tiez mam LG TV. Keby bol rozpocet tak…
@korky13 ja mam konkretne LG SL8Y, to uz sa nepredava ja som ho dostal k TV, to bola taka akcia, potom som prikupil uz iba zadne repro
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?