Ako spravne objednať trubicové žiarovky ?

Snáď niekto bude vediet poradiť kedze mam v tom trochu nejasnosti. Chcel by som objednať nove led trubicove žiarovky a vymeniť tie staré. Tak som nejako hľadal a nie je to take jednoduche ze objednám prvú ktorú vidím 😂. Takze urobil som nejaké fotky a mam vybrane ze ktore ziarovky asi skusim to tu dat a povedzte ci môžem urobiť takúto kombináciu, nechcem zbytočne objednať nesprávne veľkosti . Potrebujem 1 kus so zavitom G5 rozmery vo fotke 2 kusy so zavitom G13 rozmery tiez vo fotke Tieto ziarovky su teraz v tych svetlach merané podla nich.
Odpovedať
Namiesto tej 150 centimetrovej použi napr. toto https://www.goled.sk/led-trubica-150-... Nezabudni pri tom vymeniť štartér za ten pribalený...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dedo758:

Namiesto tej 150 centimetrovej použi napr. toto h…
@dedo758 Aj tu co si dal do linku ma 150 cm. Takze mam hľadať na nete s dlzkou 150 cm nevadi ten jeden cm ?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od samueeel:

Snáď niekto bude vediet poradiť kedze mam v tom t…
@samueeel pozor. Ono to nieje že len sa vymenia staré neonové trubice za nové LED.. Buď nechávaš celé svetlo ako je a ide špeciálny štartér, alebo všetko von a LED trubice bez štartéra a aj tlmivky len na priamo na 230V. Meria sa od toho plechu po plech, nie od kontaktov...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@samueeel pozor. Ono to nieje že len sa vymenia s…
@megdesign vyzera ze dve z troch nemaju štartér po rozmnotovani tam nic nebolo len káble samozrejme. Ale jedno toto svetlo štartér má, takže ked objednám trubice príde k nim aj štartér a co s nim potom ?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od samueeel:

@megdesign vyzera ze dve z troch nemaju štartér p…
@samueeel treba dať ten plech dole....
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@samueeel treba dať ten plech dole....
@megdesign ano ten som dole dal
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?