Úprava interiérových dverí

Ahojte, máte niekto skúsenosť či je možné na dverách ako sú na foto nahradiť vyznačenú časť sklom? Ďakujem
Odpovedať
Možné to je si myslím, len neviem či to bude obyčajným tmelom tak dobre držať ako keby to bolo originál a ako by to v konečnej fáze aj vyzeralo 😅
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od pealu:

Ahojte, máte niekto skúsenosť či je možné na dv…
@pealu odkedy zijem s mojim muzom, tak som sa naucila, ze nic nie je nemozne 😀 len musis najst niekoho, kto to spravi 😀
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od fulmia:

@pealu odkedy zijem s mojim muzom, tak som sa nau…
@fulmia no veď všetko sa dá, to mi je jasné 🤣 len aby to troška aj vyzeralo. Preto ma zaujímalo či nemá niekto skúsenosť - či sa tam dá to sklo nejako zalištovať alebo tak.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od pealu:

@fulmia no veď všetko sa dá, to mi je jasné 🤣 len…
@pealu dá sa to urobiť takým spôsobom, že z jednej strany odstrániť lišty a vybrať výplň a nahradiť sklom. Ak sú dvere poskladané napevno, tak treba z jednej strany odfrézovať tú ozdobnú lištu a vyrobiť náhradnú a tým znovu zaskliť. Trochu môže spôsobiť problém, že tá nastriekaná lišta bude iný odtieň, ako krídlo dverí.
Odpovedať
Ak su to original stare dvere ako je zarubna, tak je to len skladacka z roznych dosak, daju sa rozobrat cele, je to len zglejena skladacka a znova poskladat, ale mal by to robit niekto kto tomu naozaj rozumie
Odpovedať
Profilova fotka
Prečo ničiť krásne dvere?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od jankazb:

Prečo ničiť krásne dvere?
@jankazb lebo žijeme v takej dobe, kedy nikto nie je spokojný tým, čo má a musí neustále vymýšlať.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zita19:

Ak su to original stare dvere ako je zarubna, tak…
@zita19 @prirodokochac ďakujem za tipy @prirodokochac ste na omyle - chceli by sme takéto presklené dvere na oddelenie predsiene od kuchyne, žiaľ výroba na mieru je finančne dosť náročná a na bazároch je veľmi málo takých aké chceme aj s oblozkami na komplet. Takže sme skúsili badať aj v iných vodách - kúpiť plné a zaskliť ich pokiaľ by to bolo možné. Načo sa k tomu zbytočne vyjadrovať, keď neviete na čo a prečo ich chceme. 🙂 Ďakujem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?