Presah vonkajšej parapety

Ahojte veľmi súrne potrebujem zistiť... Robia nám fasádu kde sme zatepovali 15cm polystyrénom niekde sme dávali omietku a niekde chceme dať obklad ktorý má 2cm hrúbku lenže dnes som zistil že medzi vnútorným krajom parapety a stenou ktorá je v sieťke a klebri je 2.5cm. Myslíte si že keď dajú lepidlo na hrebeň a budú tie tehličky ukladať tak bude dostatočný odstup od tej parapety aby nestekala po obklade voda z tej parapety? Alebo radšej rýchlo dať vyrobiť ďalšie parapety ktoré budú už od obkladu cca 2 alebo 2.5cm. Ďakujem za rozumné rady
Odpovedať
Profilova fotka
B
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dusan126:

Ahojte veľmi súrne potrebujem zistiť... Robia nám…
@dusan126 urcite je lepsia ta druha moznost ak mas este priestor vymenit parapety. Mne to tiez nevyslo akosi stena viac nabehovala (stary dom) ako som pridal rezervy ked som objednaval tak som menil parapety v priebehu zateplovania 2x 🤣
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sousedekovci89:

@dusan126 urcite je lepsia ta druha moznost ak ma…
@sousedekovci89 to poteší 😀 a ja som si myslel ako som zle na tom ze som jediný co mení parapety.. Už sú objednané tak budú hlbšie 😀 fasádu sme so ženou vôbec neriešili keď sme okná objednávali dva roky do zadu a s oknami aj parapety vonkajšie aj vnútorné.. Postupne žena chcela obklady tak nás to dobehlo že dva akurát tie najdlhšie musíme meniť. Nevadí keď budem stavať druhý dom tak budem vedieť už 😂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dusan126:

@sousedekovci89 to poteší 😀 a ja som si myslel ak…
@dusan126 🤣
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dusan126:

@sousedekovci89 to poteší 😀 a ja som si myslel ak…
@dusan126 Pri tom druhom dome si najprv nakúp parapety a potom k tomu dopasuješ hrúbku muriva a polystyrénu 🤣🤣🤣
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?