Poskodene okna

Zdravim . Potrebujem radu. kupily sme si okna od jednej firmy a paru dni nato pri umývaní sme našli škrabance a tak tiež spoje su tam medzery diery niesu spojené dvokladne . Ide zhruba okolo 20 okien troj sklo. Kontaktovali sme predajcu tak prisli pozriet a ze to mozu opraviť tie spoje pozvaraju jeto studené zváranie . A na škrabance maju pero s farbou. Niesom stym spokojny okna boli dosť drahe a skoro kazde jedno je poškodené . Ja si myslím ze bi nemali opravovať ale vimenit za nove ! Co si myslite vy ? Poraďte prosim .
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od divocinka:

Zdravim . Potrebujem radu. kupily sme si okna od …
@divocinka Poradiť môžeš jedine ty, a to uvedením mena tej spoločnosti. Naozaj si nedokážem predstaviť, akým spôsobom chcú riešiť opravu tých zvarov. V každom prípade, vzhľadom na to, že sa jedná o značnú sumu, rieš to cez právnika, keďže sa jedná o nový výrobok, oprava v tak veľkom rozsahu podľa mňa nepripadá v úvahu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od divocinka:

Zdravim . Potrebujem radu. kupily sme si okna od …
@divocinka to sa nedá opraviť, len zaplácať nejakým silikonom.. Ale to nebude pevnostný zvar, len látanina. som toho názoru, ako @frantisekca
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zicher:

@divocinka to sa nedá opraviť, len zaplácať nejak…
Teras som spočítal 32 okien a 2 krát balkónové dvere.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od divocinka:

Teras som spočítal 32 okien a 2 krát balkónové dv…
@divocinka Všetkých zaujíma názov spoločnosti a určite aj konečné riešenie. 32 okien, to je bytovka?
Odpovedať
Oknamartin maju pobočky všade pozor nanich .A jeto dvojposchodový dom zo suterenom . Ja nesúhlasím zo žiadnou opravou.nech to komplet vimenia . Keby ze jedno dve okna tak sa viem dohodnúť . Ale tu je skoro kazde jedno poškodené
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od divocinka:

Zdravim . Potrebujem radu. kupily sme si okna od …
@divocinka Každý zvar musí vydržať určitý tvar a lomovú skúšku . Začistenie je nekvalitne a tie diery v profiloch sa nedajú opraviť ničím . Žiadne studené opravy neexistujú . Ibaže studený tmel ktorí výberu z chladničky 😂. Verím že tie okna boli od kvalitnej firmy , navštívili ste výrobu , pozreli ste si obrat spoločnosť na finstate a nerozhodoval ste sa len na základe ceny . Irónia samozrejme . Robim posudky okien , kvality spracovania a kvalitu montáže vo voľnom čase . Chcem aby ľudia na sk kupovali kvalitne okna , bolo im všetko do detailov vysvetlené aby sa vedeli správne rozhodnúť . Väčšinou tie ponuky vyzerajú tak že je tam obrázok okna skoro neidentifikovateľný popis a cena. Pokiaľ je ponuka nečitateľná a neviete z nej vyčítať presne zloženie okna ako sú profily , sklo , kovanie, doplnky , ktoré musia byť do detailu rozpísané Tak je to prvý náznak problému. Kvalitne firmy v ponukách rozpišu čo najviac informácií aby si vedel klient urobiť obraz o ponuke. Priklad - je to niečo podobne : Predstavte si že klient dostane cenovu ponuku na auto -Octaviu . Je tam obrazok autá a vedľa je cena , A výbava auta – motorizácia tam nikde nie je , je tam len obrázok a cena . Vie toto auto kúpiť len ba základe ceny ?? My sme tu pre tých ktorí chcú kúpiť okno a chcú ho mať do detailu vysvetlené - komplet Ďakujem Havetta
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?