Plisse sieťka alebo posuvná dverová sieťka?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
aku mate skusenost s plysse sietkou na terasovych dverach? alebo si zvolit radsej posuvnu dverovu sietku?
Odpovedať
1
2
Ahojte, veľa sa tu popísalo o výhodách x nevýhodách PLISSE sieťok. Je to vec názoru, skúseností a vkusu... sú drahšie, ale aj krajšie, zaberajú menej miesta na terase, ale sú aj náchylnejšie na poruchy... Po 6-7 rokoch používania sa na našej sieťke úplne predrali horizontálne vodiace šnúrky. Keď som riešil možnosti opravy, dostal som odpoveď, že to sa neoplatí, že si mám kúpiť novú sieťku... Asi nemusím komentovať "výhodnosť" a cenu tohto riešenia... Hľadal som na internete návod na opravu, ale bezúspešne. Podarilo sa mi kúpiť tu na Slovensku náhradnú šnúru, zozbieral som "odvahu" a pustil som sa do opravy/výmeny šnúrok na PLISSE dverovej sieťke. Trochu mi to trvalo, kým som prišiel na to, ako a kade sa šnúrky majú viesť, ale nakoniec výsledkom môjho snaženia je opäť funkčná PLISSE dverová sieť za zlomok ceny novej... 🙂. Tak som si povedal, že pomôžem aj iným a vyrobím manuál na opravu, ak by sa chceli do takej opravy pustiť, aby nemuseli odkladať sieťku do garáže, (tam veľa osohu nenarobí.. 🙂. Podotýkam, že je to amatérsky manuál, nie som profesionál, ani sa tým neživím, takže je to bez záruky (a bočných úmyslov). Ak niekto vie doplniť správne komenty alebo tipy, rád ten manuál doplním, rozšírim alebo opravím a následne aktualizujem... Keďže nie je možné dávať prílohy priamo sem, nahral som súbor sem https://ulozto.sk/tamhle/GfD5L807ykfO... Ak to pomôže aspoň jednému človeku, budem rád... 🙂
Odpovedať
@chrobak7 mňa by zaujímalo či sa dajú dako čistiť. Bežné sieťky vždy nazbierajú toľko špiny prachu a toto mi príde nevýhoda na plisse ze to asi v živote nijako neumyjem. .. Či?
Odpovedať
@hugacaga Wapkou.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od mike9899:

Ahojte, veľa sa tu popísalo o výhodách x nevýhodá…
@mike9899 môžem prosím vedieť kde ste kúpili náhradné šnúrky. Voprad vďaka.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od mike9899:

Ahojte, veľa sa tu popísalo o výhodách x nevýhodá…
@mike9899 Dobrý deň, viete mi poslať link na uvedený návod na výmenu šnúrok. Uvedený link sa už nezobrazuje. Ďakujem.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?