Montáž eurookien na drevenicu

Dobrý deň, potrebujem troška poradiť a nasmerovať. Chystame sa osadit svojpomocne eurookná na drevenicu ( novostavbu) pomocou turboskrutiek a Pur peny s tým že sme si vyrobili vonkajšie drevené ostenia ktoré aspoň podľa môjho zmýšľania je dobré namontovať ako prvé (namontovať na ne kotviace plechy a primontovat o stavbu, sú vyrobené relatívne presne s ohľadom na rovinnost 1 max 2mm) a potom máme v pláne o ne opriet okno, podložiť ho vykajlikovat do váhy a turboskrutkami prisrobovat, zapenit. Okno ako druhé z toho dôvodu že stena nemá hranoly 250x250mm v každom mieste rovné, niekde vyčnievajú alebo sú mierne skrutene vysušenim, takže stena moze byť miestami prehnuta alebo zakrivená aj do 20mm na výške okná alebo dverí. Tým pádom ak by som dal okno prve bude určite špara medzi oknom a ostenim. Aby som nezabudol otvor na okno má rezervu zhruba 20mm z každej strany. Otázky: 1. Zvolili by ste iný postup? 2. Poprípade na čo si dať pozor alebo aký materiál by na takúto montáž mal byť použitý? PS: Pridám 2 foto jednu s rámom a zhruba áko vyzerá otvor lepšie fotky teraz nemám keď bude treba spravím 😃 Dakujem vopred za rozumné odpovede
Odpovedať
Profilova fotka
Kamarat ma zrub a okna ma na penu a olistovane a kazdy rok listy zvisle skracuje lebo drevo schne a sada
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?