Máte skúsenosti s firmou Ekoprofil a ich oknami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,mate skusenosti s firmou Ekoprofil a ich oknami?
Odpovedať
1
4
5
@kocur55 sice o 6 rokov nskor ale mam teraz rovnaky probem ako vy. Ako ste na koniec dopadli?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od pecko_tomas:

Dobrý deň, moje meno je Tomáš Pecko a som majiteľ…
@pecko_tomas a aky je ten email?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od dedo758:

@merylinka To že okno rosí nie je problémom okna,…
@dedo758 Ak montáž okien spravili, tak ako u rodičov, tak sa ani nečudujem. To nemá nič spoločné s vetraním. Zle ošetrená pripojovacia špára a kondenzácia vzdušnej vlhkosti z okolia (teda aj zvonku) v nej. Tu vetranie nepomôže, tu to treba celé opraviť správne. My sa teraz naťahujeme s reklamáciou, podaný podnet na ŠOI,... Ja som si naštudoval info z normy STN733134 ( "Stavebne prace. Styk okenných konštrukcii a obvodového plášťa budovy") a táto firma nedodržiavá základné postupy. Nielen zamedzenie prestupu vlhkosti, ale aj mechanického ukotvenia okien, čo je aj bezpečnostný problém.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od blackomt:

@merylinka Ak si si to okno vymeriavala a objed…
@blackomt U nás bol zameriavať ich technik, montáž vykonávala ich firma, dokonca jeden z montážnikov bol aj technik, ktorý okná zameriaval. Všetko zle, okná sú menšie ako by mali byť, zle ošetrená pripojovacia špára,.... Podľa firmy všetko OK, vytvárame si účelovo dôvody na nedoplatenie zvyšných 30%. Na tom prvom obrázku okna je drevené vypodloženie z pôvodného okna, lebo načo použiť originál klínok. No ak sa lepšie niekto pozrie je okolo neho diera, kadiaľ môže prestupovať vlhkosť, taktiež okolo viacerých okien bolo málo PUR peny, takže tepelná, zvuková izolácia obmedzená. Nehovoriac, že norma neodporúča drevené kolíky a už vôbec nie z mäkkého dreva.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mike104:

@dedo758 Ak montáž okien spravili, tak ako u rodi…
@mike104 Máš pravdu. Prečítal som si to celé ešte raz a išlo tam o kondenzáciu vzdušnej vlhkosti na zle utesnenom ráme, nie na skle, ako som si myslel ja. To už JE na reklamáciu...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mike104:

@blackomt U nás bol zameriavať ich technik, montá…
@mike104 tak toto je unikát. Vykonaná práca ta na dolámanie hranolu 5x5 na rukách a chrbtoch majstrov.
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?