Sedačka - tip

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, hľadám novú sedačku, najlepšie rohovú, slovenský výrobca, dizajnovo zaujímavá - čisté línie. Vaše doporučenia, tipy, skúsenosti. Dobrý pomer cena- kvalita. Ďakujem. Krásny dník. 🙂
Odpovedať
@bibiana177 tak ono mozno zalezi aj na tom, na aky typ ci kvalitu natrafis, to je tak pri vsetkom by som povedal🙂 niekto ma dobru skusenost, niekto zlu. @cumlicek2 kde maju predajnu?
Odpovedať
@embeck v Prievidzi
Odpovedať
@embeck nachadzaju sa v Prievidzi, ci chces aj presnu adresu? 😄 tiez sme to nemali uplne najblizsie, ale tak oplatilo sa🙂 aj ste sa rozhodli uz pre konkretny typ sedacky, ci este premyslate? nam sa kozena osvedcila, ako som uz spominala, no je to skutocne na vas, aky material zvolite, co je vam blizsie.
Odpovedať
@bibiana177 no tak akoze my nie sme uplne skalopevne presvedceni. rozhodujeme sa stale, ale jednoznacne sme otvoreni vsetkemu🙂 latkove mame cely zivot, tak uvazujeme, ze by sme troska zmenili, co to da.
Odpovedať
Profilova fotka
@embeck a co vas vlastne na kozi odradza?🙂 lebo mi to pride tak, ze ste nerozhodni kvoli tomu, lebo neviete zrejme do coho idete, ale tak to je take bezne si myslim 😄 tiez sme sa "bali" ist do niecoho noveho, ale nakoniec to vypalilo dobre a nemenili by sme. moznoze o par rokov zase presedlame na latkovu sedacku, chapes, akoze zase pre zmenu, no momentalne nam uplne vyhovuje koza.
Odpovedať
@cumlicek2 tak vela ludi podla mna odradza to, ze sa boja, ze sa na tej kozi v lete budu nehorazne potit 😄
Odpovedať
@tamrar uz som to tusim aj niekde pisala, ze to vsetko proste zavisi od danej teploty, ktoru mas doma nastavenu. my sa na kozi nepotime, plne nam vyhovuje. ovela viac ako latkova, samozrejme, ze je to vec vkusu🙂 ja si inak ani neviem predstavit iny material k zvysku nasho nabytku🙂 dokonale tam ta sedacka zapada.
Odpovedať
Profilova fotka
@bibiana177 to je pravda, kazdemu vyhovuje nieco ine🙂 niekedy je to vsak len o zvyku. ked je clovek zvyknuty cely zivot na latkovu, tak je to taky rozdiel potom trosku, ale zase nic hrozne, co by sa nedalo zvladnut. mne veru netrvalo dlho, kym som sa prisposobila 😄
Odpovedať
@embeck podla mna je vela ludi, ktori maju kozene sedacky🙂 celkovo mi to pride ako znak takeho luxusu by som povedala. samozrejme, ze neznamena, ze co je drahe, to je aj kvalitne, ale taka ta drahsia koza uz asi aj nieco vydrzi, a to je si myslim take hlavne kriterium, na ktore prihliadas pri kupe sedacky. @bibiana177 vy ste kde kupovali sedacku, prosim ta?
Odpovedať
@niki266 jasne, tak ono to uz v dnesnej dobe ozaj nie je nic nezvycajne🙂 tiez sa s tym uz teraz uplne bezne stretavam. my sme kupovali z Nasedaciek, ale teda pochodenych sme mali viacero obchodov, nic take nas vsak nezaujalo. tu sme si vybrali skoro hned. presne tak, to je zasadna vec, nikto predsa nechce sedacku menit o 2 roky znovu 🙂 ak na to niekto ma, tak prosim 😄
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
chcela by som obnoviť túto tému keďže nebudem zakladať zbytočne novú. máme v pláne zmeniť našu starú sedačku za novú tak by som potrebovala trochu poradiť s výberom, že od čoho sa mám tak odraziť načo si dať pozor atď.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zdena_samaj:

chcela by som obnoviť túto tému keďže nebudem zak…
@zdena_samaj otázka je či chcete meniť len design alebo aj tvar sedačky t.j. Lko, Ucko atď.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od zdena_samaj:

chcela by som obnoviť túto tému keďže nebudem zak…
@zdena_samaj no a ako mate napr. rieseny byt/dom? mate velku obyvacku alebo naopak malu? je tm dost faktorov ale podme zacat asi najprv z tohto konca aby sme sa vedeli presne ako aj ty pises od niecoho odrazit 🙂
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od heluska008:

@zdena_samaj otázka je či chcete meniť len design…
@heluska008 na komplet celú sedačku, už má niečo za sebou a doba ide vpred tak by som chcela aj niečo modernejšie @hana8874 máme postavený rodinný dom a obývacia miestnosť je celkom priestranná takže by sa ju zišlo aj niečim asi vyplniť aby nezývala prázdnotou
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od heluska008:

@zdena_samaj otázka je či chcete meniť len design…
No u nas zase moja mamina zacala vymyslat 😃 Ale tak ako necudujem sa jej lebo tu sedacku ozaj maju od nepamati uz ma co to za sebou prezite, takze tiez zvazuje do coho a kam ist, aky typ vybrat predsa len je 21.storocie vsetko je inak zariadene tak to chce tak nejako do moderna.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od zdena_samaj:

@heluska008 na komplet celú sedačku, už má niečo …
@zdena_samaj no tak byt tebou sa popozeram po U-ckovych gaucoch tie ti vedia dobre vyplnit priestor. mnoho ludi na to nema prietor a tak to potom posobi dost tesne ta miestnost. len neviem ci by to potom nechcelo mozno pozmenit aj nabytok okolo alebo len doladit doplnky?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od frina05:

No u nas zase moja mamina zacala vymyslat 😃 Ale t…
@frina05 aj uz niekde pozerali, maju nieco niekde vyhliadnute? je toho strasne vela ked si to pozeras cez internet alebo skrz letaky, my sme mali takto problem si vybrat kedze z kazdej strany nejake ine a nove informacie.
Odpovedať
My sme riesili sedacku z Kondely par rokov dozadu a ako uprimne mozem povedat ze sme natrafili na ozaj dobru predajnu s nabytkom. Material bol prijemny na dotyk a po tych rokoch nie je vobec vysedena. montaz bola jednoducha.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od hena8874:

@zdena_samaj no tak byt tebou sa popozeram po U-c…
@hena8874 no ja sa zas presne tohto bojím že tým vyplním miestnosť až moc 😅 a ty máš tiež U-čkovú? Neupratuje sa pod ňou horšie ako pod klasickým rohovým gaučom? Lebo mi prídu tie sedačky že majú tú časť na sedenie takú príliš dlhú. @glopa takže ste boli vyberať na predajni? a kde presne?
Odpovedať
Pri Uckovej si treba uvedomit, ze do kutov si nikto nesadne a priestor medzi sedacimi castami limituje velkost stola. Chodenie okolo stola nemusi byt potom komfortne. Ine je, ak mate naozaj velky priestor. Podla mna je lepsie pouvazovat nad Lkom na plnohodnotne sedenie (aby mali obe sedacie casti operadlo po celej dlzke) a k tomu v pripade potreby nejake kreslo/taburetku.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?