Je tehla Heluz kvalitná?

Zobraz úvodný príspevok
zaciname stavat mame zaujem o tehlu heluz poradte :-| niekto povedal ze heluz je nekvalitny
Odpovedať
1
21
22

Odpoveď na príspevok od zdennicio:

@embeck Pokial ti len o toto ide, tak nech sa pac…
@zdennicio ved su aj dolezitejsie veci co mam na praci a predsa len doba ide vpred, umela inteligencia za nas vie vybavit uz skoro vsetko, cakam kedy nam zacnu roboty domy stavat a ludska praca sa stane uplne nahraditelna..
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od embeck:

@zdennicio ved su aj dolezitejsie veci co mam na …
@embeck No ved prave, ze vies si aj inak predstavit, ako sa da stravit niekolko vecerov ako pocitat tehly a dalsie materialy. Vsak normalne robia vypocty firmy, predajcovia, len musis dodat k tomu dokumentaciu. Co zase problem nie je, kedze tu proste mat musis, bez nej stavat asi nezacnes, heh.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zdennicio:

@embeck No ved prave, ze vies si aj inak predstav…
@zdennicio ved jasne logika, bez projektu nepostavis :) inak aj toto je niekedy umenie zohnat si projektanta alebo napriklad aj statika. clovek by hned takto nepovedal kolko toho potrebujes pred samotnou vystavbou povybavovat.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od embeck:

@zdennicio ved jasne logika, bez projektu neposta…
@embeck Ked nie si na to pripraveny, tak to vie zabrat vela casu. Ale ono kolkokrat je to tak, ze ty cakas na nieco, na nejake schvalenia a podobne. Ze aj ked mas vsetko na poriadku. Preto aspon ten material nie je na skodu aspon v predstihu nejak objednat trebars.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od eagleowl:

@suomi101 ....nakoľko nemám betónový strop nepotr…
@eagleowl ako myslim si, alebo teda aspon co som postrehol, tak vo vacsine tem sa rozoberie aj nieco ine ako je zadany nazov temy, ale k veci. tehla je stavebny material, myslim si ze kvalitny na stavbu domu tak by ma zaujimali aj ine veci co sa tyka stavby domu z tehly. @zdennicio no len zase ono su to nie male mnozstva ratat pravda 😃 zo skoly som uz dlho prec a teda matematiku som moc v laske nemal aj ked sme mohli pouzit kalkulacku 😄
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od suomi101:

@eagleowl ako myslim si, alebo teda aspon co som …
@suomi101 Tak zase neviem si predstavit, ze by si isiel taketo nieco ratat len s tym, ze si budes zapisovat cisla na papier a pod sebou nasobit 😀 Ti predajcovia alebo vyrobcovia maju na to uz svoje programy, kde to vypocitaju stokrat rychlejsie, ako by si na to isiel tymto sposobom. Vsak bezne ponukaju hadam vsetky stavebniny taketo sluzby. Aj Heluz ma vypocet spotreby materialu zahrnuty medzi sluzbami, co ponukaju akoze priamo oni, na stranke to vies najst.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wavrinecova12:

@embeck Ked nie si na to pripraveny, tak to vie z…
@wavrinecova12 No ved zatial kym sa caka a schvaluje jedno tak clovek sa snazi vybavit druhe a potom tretie a zas sa vrati k tomu prvemu. Ako clovek odoberie material ale kde ho bude mat aby sa mu neposkodil? To asi je dobre spravit taky nejaky plechovy kontajner na pozemku kde sa to bude moct vsetko naskladnit.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zdennicio:

@suomi101 Tak zase neviem si predstavit, ze by si…
@zdennicio hej? ja ze su len cisto vyrobcovia tehal. som nevedel ze ponukaju aj nejake taketo sluzby. cez stavebniny som si to uz zistoval. cez nich to vyjde lacnejsie alebo myslis ze je to tak lepsie dat to nacenit vyrobcovi priamo?
Odpovedať
1
21
22
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?