Kupelna za 2,900€

Profilova fotka
Dobry den, Dostali sme cenovú ponuku na obloženie kúpelne - podlaha 12m2 Steny cca 32m2 obklad až po strop 2x niche, osadenie walk in skla, geberit, izolácia do sprchy Cena 2,900€ Je cena ok myslite? Dakujem za každú radu
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zuhajnovic:

Dobry den, Dostali sme cenovú ponuku na obloženie…
@zuhajnovic s materialom?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od milanista:

@zuhajnovic s materialom?
@milanista komplet lepidlo na lepenie dlazby a obkladu, silikony a šparovačka sú v cene
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od zuhajnovic:

@milanista komplet lepidlo na lepenie dlazby a ob…
@zuhajnovic omyl tieto veci co som napisala NIE SU V CENE
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zuhajnovic:

@zuhajnovic omyl tieto veci co som napisala NIE S…
@zuhajnovic bolo by dobre vidiet ako to vyzera pred prerabkou a čo všetko ide majster robit
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od pablokri:

@zuhajnovic bolo by dobre vidiet ako to vyzera pr…
@pablokri nemám viac foto je to novostavba ide dat obklady a dlazbu, vysekat 2x niche lebo sme zabudli, a baterie ani umyvadlove ani vanovu nebude osadzat..
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zuhajnovic:

Dobry den, Dostali sme cenovú ponuku na obloženie…
@zuhajnovic podla mojej skusenosti...cena adekvatna
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Odpoveď na príspevok od zuhajnovic:

Dobry den, Dostali sme cenovú ponuku na obloženie…
@zuhajnovic dajte si spravit aspon 2 dalsie realne ponuky a az potom ziskate predstavu ci je to adekvatne.
Odpovedať
Aky je format obkladu? Z fotky to nevidno. Jolly hrany alebo listy? Ta mozaika okolo vane je tiez pekna drbacka. Izolacia len do sprchy? To pochybujem, komplet podlaha plus aspon 10cm cokel by mal ist nater, okolo vane vyssie. Ten sprchac co? To si vyspaduju oni poterom? Dalsia praca naviac.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zuhajnovic:

@pablokri nemám viac foto je to novostavba ide da…
@zuhajnovic Za mna je ta cena mozno aj nizka. Ako upozornil @kejsix je tam vela piplaciek ktore mozno povodne do ceny nekalkulovali.
Odpovedať
Ja som dostal 3900€ za nieco velmi podobne. Ale vsetko pripravene, len praca s obkladom. Pre mna je to velmi vela.
Odpovedať
To 2x niche to su tie dve niky? Lebo to este ak sa bude zasekavat, alebo robit predstena... elektriku tam dotiahnut koli svetlam...
Odpovedať
Článok sa načítava...
myslim si ze cena je ok. na dnesnu dobu ked len samotna kuchynska linka stoji 5000€ 😃
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?